Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsofikaaa88 kérdése:

Emberek, akiknek komoly kapcsolata van, volt már ilyen problémátok? Normális ez?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt a barátommal, mindketten huszonévek vége felé járunk. S csak szeretném tudni, hogy nektek komoly kapcsolatban, úgy, hogy szeretitek a másikat volt már hogy felmerült az a gondolat, hogy ismerkednétek, vagy hiányzik a szingliség? Úgy értve, hogy néha egy-egy buliban elkap a hülyeség, hogy jajj de csajoznék, pasiznék, de aztán észhez tértek mert rájöttök, hogy nem adnátok fel ezért az amúgy tök jó kapcsolatotokat? Normális az ilyen érzés?
2015. szept. 25. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Bennem nem szokott megfordulni ilyen érzés amit leírsz. Nem tudom mennyire számít ez normálisnak.
2015. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt, de nem 2 ev utan, hanem 6 ev egyutteles utan. Szerintem normalis, egy ido utan ellaposodhatnak a hetkoznapok.
2015. szept. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ez mindenképpen a kapcsolat végét jelenti? Vagy ha után rövid időn belül rájövünk, h szeretjük a másikat akkor nincs baj?
2015. szept. 25. 11:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, igen. Még komolyabb elbizonytalanodás is. Aztán helyrerázódtam és azóta még jobban szeretem a párom. Hogy normális-e vagy sem, nem tudom. Valaki szerint igen, valaki szerint meg nem.
2015. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sok helyen kérdeztem ma, sokaknál volt ilyen, kevesek tartották csak nagy bajnak. Hát nem tudom. Utolsó válaszoló te fiú vagy? És kifejtenéd bővebben akár levélben is a sztorit nekem? :) Előre is köszi!
2015. szept. 25. 22:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Lány vagyok.
2015. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Anneee25 válasza:

Teljesen normális. Az embernek kell a visszacsatolás,az hogy jó csaj/pasi.

De ezen a terepen nagyon óvatosnak kell lenni,mert könnyen lehet flört, viszony...azt meg nem fogja megérni..

Nálam például bőven elég,ha buliban odajönek és azt mondhatom,Bocsi,kapcsolatban vagyok.

Ilyenkor érzem,hogy meglenne a lehetőség. :)ha akarnám.

7 éve élek párkapcsolatban és imádom a vőlegényem. Sose csalnam meg.

2015. szept. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!