Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szülei erősen rágalmaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szülei erősen rágalmaztak a páromnak, mert haza jött velem mikor beteg lettem. Mit lehet ilyen szülőkkel kezdeni? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élek a párommal, aki a világ leg rendesebb férfia. A szülei nagyon régimódiak, azt sem engedték meg, hogy tegezzem őket. Mikor náluk voltam tesztelés alatt voltam, hogy mennyire takarítok, segítek nekik. Mikor ruhát mosott az anyós és kérte a párom, hogy hagy tegyem be pár cuccomat inkább el indította a gépet gyorsan. Elvárta, hogy kB mindenről tudjam, hogy hogyan működik és ő hogyan szokta. Mivel nem ismertem azt a mosógépet kézzel mostam ki a bugyijaimat, mert egyszer se kérdezte meg, hogy van e szennyes ruhám.


A párom 28 éves és mikor egy hete voltam ott náluk mondtam, hogy jöjjünk fel hozzánk egy nappal korábban. A párom annyira rettegett tőlük, hogy konkrétan remegett, hogy szólnia kell nekik. Az anyja úgy le baxott minket, mint két 16 évest, hogy mit képzelünk. Másnap fájt a torkom és kiderült, hogy mandula gyulladásom van. Ők kirándulást tervezték, de nem mentünk velük ez miatt és már ez sem tetszett nekik. Később mivel nem akartam, hogy be lázasodjak náluk haza akartam jönni. A párom rettegett tőlük és nem mert el jönni velem. Majdnem szakítottunk, végül mégis el jött velem.


Tegnap ment haza és olyanokat állítottak rólam a szülei, hogy mivel most nincs munkám csak a pénze kell és hogy fel akarom magam csináltatni, hogy ne kelljen dolgozni. Hiába mutatta nekik, hogy én vettem az óvszert és el kezdtem gyógyszert is szedni. Azt mondták, hogyan tudja ellenőrizni, hogy tényleg be szedem. Meg valami meghallott fél mondatot fordítottak ellenem, hogy na megint mit találsz ki takarításra vagy valami ilyesmit. Én nem emlékszem ilyenre. Teljesen meg utáltak csak azért, mert beteg voltam és egy nappal hamarabb jött velem el a párom. Nem engedelmeskedett nekik és most én vagyok a világ kurvája. A párom harcol értem és azt mondta, hogy inkább munkás szállásra megy és mostantól ő jön hozzám, amíg össze nem költözünk. Plusz, hogy a szülei betegek és úgy kezelik, mint egy gyereket és csicskának nézik. Mit lehet ilyen szülőkkel kezdeni? Le higgadnak idővel? Nem szeretném el veszíteni a páromat miattuk. Én tényleg pukkedliztam és takarítottam folyton, hogy meg kedveljen ék. És most nagyon rosszul esik, hogy mert nem az lett amit ők mondanak képesek ilyeneket állítani rólam.



2020. aug. 23. 08:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ma szakított velem, mert szerinte én nem fogadtam el a szüleit olyannak, amilyenek.
2020. aug. 31. 20:21
 12/20 A kérdező kommentje:
Már tudom, hogy minden szava hazugság volt. Soha nem költözött volna el onnan. Én annyit szerettem volna, hogy vívja ki magának azt a szabadságot, ami mindenkinek jár, hogy ne dirigáljanak neki, mint egy kutyának. Hazugság volt, hogy szeret és küzdene értem. Akkora szerencsétlen vagyok, hogy az első ember akibe igazán bele tudtam szeretni az ő. Remélem az anyja boldog, hogy a fia egyedül marad, hiszen ő nyert. Vissza kapta az idomított kis házi kedvencét.
2020. aug. 31. 20:30
 13/20 anonim ***** válasza:
Persze, megparancsolták neki. Én több olyat is ismerek akit a szülei így terrorizáltak évekig (főleg anyagiakkal zsarolták, mert az ő nevükön volt minden vagyona, mert "fiam csak bennem bízhatsz a nőkkel csak a baj van..") hogy a srác beteg lett, és akiket ilyet ismerek egyikük meg is halt sajnos.
2020. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Legyél te is boldog, hogy megszabadultál tőle is, meg a leendő anyóstól, akik pokollá tették volna az életed.

Idővel rájössz, hogy ezzel csak nyertél.

2020. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is a családon belüli erőszak egy formája.
2020. aug. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A volt barátodnak erdekes felfogása volt.Lehet mátrixban él a srác!

Az elfogadás nem megalkuvást jelent.

Elfogadod,tudomasul veszed,hogy ilyenek.Nem akarod megváltoztatni őket.Jó helyen vannak ott,ahol élnek,te meg ott,ahol te elsz.Ennyi.Nem vagy kötelező eltűrni,hogy irányítsanak,vagy beleszóljonak az eletedbe.

Ők voltak azok,akik nem fogadtak el,és nem te!!


50F

2020. szept. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon jól esik. Igen, felnőtt ember vagyok és szeretnék a párommal akkor és oda menni, ahová mi szeretnénk. Nem tűröm, hogy meg szabják, hogyan éljem az életem. Hogy nem mehet el pénteken bulizni, menjen szombaton. Ő meg: igenis anyuci! Köszönöm nem! Ott marad velük örökre, mert ezt egy nő sem fogja elviselni. Ha talál is nőt az pont olyan lesz, mint az anyja és akkor ugyan olyan papucs, "csakis neked van mindenben igazad drágám" bólogató Jancsika lesz, mint az apja. Hozzám képest tényleg tutyi-mutyi volt, de nem akartam el nyomni. Azt szerettem volna, hogyha ki teljesedik és még találja önmagát. Hogy mindent közösen csinálunk, közös felelősség, közös házimunka stb...
2020. szept. 1. 08:19
 18/20 A kérdező kommentje:
Sajnálom, még friss az élmény és dühös vagyok rá, illetve szánom is, mert évek múlva fog csak rá jönni, ha rá jön, hogy én örökké szerettem volna őt, hűségesen, de ő túl gyáva volt. Hagyok magamnak pár napot, utána visszatérek a párkereséshez és remélem, hogy találok egy igazi férfit, aki velem élné le az életét.
2020. szept. 1. 08:28
 19/20 anonim ***** válasza:

A kedves párod egy nyámnyila, anyámasszony katonája.

Mi az, hogy "remeg" tőlük?

Anyósod meg tipikusan uralkodó jellem.

Az Isten mentsen meg tőle.

Az biztos, hogy most, amikor még nem is ismer,

kőkeményen tudatta veled a felállást: a fia életében ő diktál, de csak másodrendű lehetsz a családban is, a fia mellett is.

Később ez még rosszabb lesz.


Kell ez neked?

2020. szept. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerencséd van, hog időben megszabadultál tőle.

A jellem, bizony örökölhető, sőt.


Az anyja ilyenné nevelte.

Folyamatosan ment a hátad mögött a mantra.


Jobb így, mintha rámentek volna az idegeid, az egzisztenciád,

közben folyamatosan ásták volna alá a házasságodat, a fiuk meg

követte volna az utasításaikat.


A következőnek sem lesz jobb, abban biztos lehetsz.


Fellélegzés, felüdülés, felszabadulás!

2020. szept. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!