Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az ha valakinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha valakinek nem vagyok elég jó akkor önmagam marcangolom?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nincs értelme semminek.
2020. aug. 23. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Én senkinek nem vagyok jó én még jobban marcangolom magam, mert mit tehetnék? Nem fogok máshogy kinézni, nem leszek másmilyen. Ha nem lehet változtatni marad az önmarcangolás. Te még lehet valakinek tényleg jó leszel, sőt több is lehetsz valakinek. De aki senkinek...
2020. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Mekkora probléma h nem felelsz meg egy nem hozzád illőnek 🤔

Ebbe igy belegondoltál? Hú de nagy kár érte

2020. aug. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Olyan gyengék és törékenyek az emberek....
2020. aug. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert másnak akarsz megfelelni. Kérdés, hogy ő miért akarná azt, hogy neki felelj meg? és neked miért fontos, hogy ne magadnak, hanem mindig másnak felelj meg? Mire jó ez?
2020. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!