Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok önmagam lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok önmagam lenni a kiszemeltem mellett?

Figyelt kérdés

Nem kezdeményeztem még sehogy sem, nem is beszélgettünk, de ahogy ránézek már megváltozik bennem valami, nem vagyok olyan mint eredetileg, és teljesen hülyén viselkedek.


20/f


2015. dec. 11. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy éppen akkor vagy önmagad.
2015. dec. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jogos, mert annyi az elfojtott érzelem már bennem, mert rengeteg mindenkit elvesztettem életem során, többek között a családomból is, és ezt nem engedem kitörni, pedig ki szeretne már robbanni. Viszont félek hogy ezt nem fogom tudni visszafogni, ha leszólítom aminek olyan következményei lehetnek, hogy elküld a p~csába.. Valszeg ez lehet a háttérben, de azért várom még a válaszokat, köszi első!:)
2015. dec. 11. 17:41
 3/7 A kérdező kommentje:
Jobban mondva tehát, félek attól az énemtől aki valójában vagyok, mert nem tudom mikre képes, és ezért is fogom vissza. Nem tudom hogy milyen következményei lehetnének annak, arra a lányra is nézve és magamra is nézve.
2015. dec. 11. 17:45
 4/7 A kérdező kommentje:
De így akkor sose fogom megismerni a csajt?:/
2015. dec. 11. 17:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszi első, igazán elgondolkoztató amit írtál, ezt még "megrágcsálom" párszor, lehet ennyi elég is volt ahhoz hogy én magam rájöjjek a problémára. Mondjuk mindig ugyanoda jutok ki, hogy meg kell próbálni csinálni kell, csak ez nem megy.
2015. dec. 11. 17:52
 6/7 anonim ***** válasza:

mert zavarban vagy és annyira igyekszel jó benyomást tenni, hogy közben hülyén viselkedsz

de ezzel nem vagy egyedül


csak az elején ilyen, ha már "megszokod", nem lesz ilyen probléma

2015. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tudor007 válasza:
Ezzel mindenki így van akinek úgymond kiszemeltje van, nyugi. Nem kell túl analizálni! Megfelelési kényszer, nem mered elszúrni,ennyi. Ezt el kell fogadnod magadban először, és menni fog. Könnyű annak csajozni akinek mindegy, hogy Mariskát vagy Boriskát viszi haza aznap este. De ha egy ilyen csajozós fiúnak egyszer ugyanúgy akadna egy kiszemeltje mint neked, akkor ő is meg akarna neki felelni és ugyanígy izgulna! Nem az a lényeg, hogy te megfelelően neki, hanem hogy mindketten megfeleljetek egymásnak. Ha jól gondolom még nem is ismered! Lehet ha megismernéd nem kellene neked. Csak lazán!
2016. dec. 31. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!