Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem találom önmagam. Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találom önmagam. Lehet ebből kiút?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 4év során túl sok csalódás és egyéb dolog ért. Elvesztettem önmagam. Nemrég léptem ki egy borzalmas kapcsolatból,majd újra szerelmes lettem,de a barátom meghalt.Újra "zülleni"kezdtem. Hétvégén voltam a haveroknál,ott egy régebbről ismert férfival elmentem a lakására és lefeküdtem vele. Neki és nekem is menekülés volt az egész,azóta mégsem tudjuk felejteni egymást. De semmi sem lehet köztünk. Képtelen lennék bárkit szeretni.

Más értelmes dolgokra kellene figyelnem,de közben mégis mindent megtenbék,csak ne kelljen érezni az életet. A fájdalmat.


2017. febr. 21. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy jó pszichológus segítene megtalálni önmagad. Nekem segített.
2017. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pszichomókus már megvolt. 3 is. Egyszerűen beszippant a sz,artenger.
2017. febr. 21. 14:02
 3/8 anonim ***** válasza:
3 pszichológusnál jártál, és nem segítettek? Akkor vagy nagyon rosszul választottál, vagy nem ásol elég mélyre, vagy eleve alkalmatlan vagy a terápiára... (vannak ilyen személyiségtípusok is). De ha váltogatod a pszichológusokat, akkor tuti, hogy nem segít. EGY jót kellene keresni és vele rendesen végigcsinálni egy terápiát (ami több év is lehet).
2017. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem fogom benyelni azt a sok dumát tőlük,akik ugyanolyan fertőben élnek,mint kb.én. Bort isznak és vizet prédikálnak.
2017. febr. 21. 14:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen pszichológusnál jártál te??? És egyáltalán honnan tudod, hogy ők hogy élnek? A terapeuták nem szoktak az életükről mesélni, max. sok év után tudhatsz meg apró részleteket... Ha neked más a tapasztalatod, akkor te nem terapeutánál jártál. Biztos, hogy nem a takarítónővel beszélgettél? ;)
2017. febr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gondolom a takaritononek nem jar prof.cim . Bar tobbre becsulom,mint az osszes b.aszott orvost.
2017. febr. 21. 14:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd, ha eleve ellenségnek mégy oda hozzájuk, a világ legjobb pszichológusa sem fog tudni segíteni rajtad.


Majd ha eldöntötted, hogy rendbe akarsz jönni, nem csak a nálad erősebbet keresed... nna, akkor keress fel egy pszichológust. Addig csak az időtöket vesztegetnéd.


(És persze itt a miénket is, de ennyi még belefért.)

2017. febr. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azért ez durva, hogy a doktorokat így lenézed. Azért sok életet mentettek már az a sok "Bszott orvos, lehet pont a tiédet is megfogják.. Azért ne essünk túlzásba.
2017. márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!