Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jol gondolom, hogy vonzalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jol gondolom, hogy vonzalom nelkul nem bujsz ossze valakivel alvasnal?

Figyelt kérdés

Egy jo baratom es en igy aludtunk, mert csapatos kirandulason voltunk es igy volt kiosztva az alvas, csak francia agyak voltak.. Viszont az is hozzatartozik a tortenethez, hogy egy db bazi nagy takarot kaptunk, szoval vegulis ez is lehetne az indok, bar attol meg atolelnie nem feltetlenul kell hatulrol.

Csak kicsit meglepodten, mert en ugy tudtam, hogy sosem akart tolem semmit, es ezzel en is igy vagyok. Nem probalkozott be meg semmi egyebkent, meg az a szerencseje.. :D


2020. aug. 24. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van aki plüssel alszik igy, mégsem akar tőle semmit. Egyszerűen jó igy aludni :)
2020. aug. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te szexelnél vele szívesen, úgy látom...😁
2020. aug. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elso, jo nyilvan, de egy szamomra taszito, nem vonzo emberrel en biztos nem aludnek igy. Hideg kiraz a gondolattol. Bar ti pasik mashogy mukodtok, ez sem kizart.


2: Dehogy szexelnek vele.

2020. aug. 24. 09:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőmhöz odahúzódtam, mert majd megfagytam éjjel. Attól még se nem jön be, se nem vonzódom. Nyilván egy olyan ember mellett, akivel nem vagyok jó viszonyban, nem tettem volna meg. Dehát ha barátok vagytok, akkor ez nem egy nagy cucc így.
2020. aug. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A szexpartneremmel csináltam ilyet, pedig nem voltunk szerelmesek egymásba. Egyszerűen csak pótolni akartam valahogy azt, ami hiányzott, de nem volt hozzá megfelelő ember.
2020. aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van egy meleg barátom, házibuliban, kiránduláson többször aludtam vele egy ágyon. Minden reggel úgy keltem, mintha egy polip ölelgetne 😁 de láttam már heteró fiúkat is véletlenül összebújni

Önmagában semmit nem jelent, sok ember ölelkezős álmában.

2020. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!