Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a szerelem jele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a szerelem jele?

Figyelt kérdés

Kétkezi fizikai melós vagyok, a lány, akivel ismerkedek ő diplomás, szellemi munkát végez. Elmesélte, hogy bepróbálkozott nála egy rezidens, de lekoptatta magáról.

Akkor csak én érdeklem igaz?


2020. aug. 24. 09:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Az hogy “csak te” érdekled az lehet ilyenkor erős.

Mióta ismerkedtek/randiztok? 1-2 hónapja? Mondta hogy akar kapcsolatot vagy valamit? Mert ha csak jól elbeszélgettek 2 napja, akkor lehet szimplán nem jött be neki a másik.

2020. aug. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Persze, csak te.
2020. aug. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%

Hát nézd, fizikai melósként kereshetsz több ezer svájci frankot is, bár gyanítom, te annak csak a töredékét keresed Magyarországon.


Abból kifolyólag pedig, hogy egy lekoptatásából arra következtetsz, hogy a csajnak te kellesz, és szerelmes beléd... 😂


Mit is mondhatnék?


Se pénzed nincs, se megfelelő iskolai végzettséged, de még eszed sincs.


Felejtős, hagyd békén a lányt.

2020. aug. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

3as honnan tudod, hogy nincs pénze?

Én is melóztam gyárba anno, mindig volt lóvém.

2020. aug. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

#4


Attól függ, melyik gyár. Hallottam olyanról, ahol 8 órában, 2 műszakban netto 200 000-et kapnak a munkások.


De alapvetően egy gyári munkás 3-4 műszakban dolgozik, netto kb. 110 000-ért. Embertelen munka.

2020. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerelem??

Ha egy nö lekoptat vkit abbol nrm frltrtlenül kövrtkezik hogy mert van màs kiszemeltje.

Lehet szimplan csak nem tetszett neki a probalkozo.

2020. aug. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem jelenti azt, hogy csak Téged szeret.

Alighanem műveltségben sem vagytok egyformát (nem iskolai végzettségre gondolok (de az sem egyforma), hanem a szélesebb körű tudásra). Neked más a baráti társaságod, mint neki (nem lenézőleg írom, mert biztos, hogy a Te munkádra is szükség van). Nem tudjátok a másik társaságában jól érezni magatokat. Azt javaslom, hogy udvarolhatsz neki, de ne fűzz a kapcsolathoz vérmes reményeket. Ő más világban él, máshoz szokott hozzá, mint Te.

2020. aug. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

5-ös, nem kötözködés, de azért ma már nem ritka a 300 nettó sem gyári munkásként.

Nyilván függ nagyon az országrésztől is, de speciel nálunk -és nem az ország gazdagabb, iparosabb felén élek- lazán keresnek a dolgozók annyit mint egy kezdő mérnök (nyilván a több műszakkal, értem én, de nem mindenhol olyan vészes a helyzet).

2020. aug. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. aug. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem, csak alapszabály: mindig a nő választ.
2020. aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!