Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi pasi soknak szamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi pasi soknak szamit?

Figyelt kérdés

9 ferfival voltam eddig egyutt. Nem voltak egyejszakas kalandjaim, de sajnos nem mindegyik kapcsolatom alakult 4-9 honapnal tovabb.

Leteszteltettem magam a biztonsag kedveert mert paranoias vagyok, es minden ok.

De szerintetek ez nagyon soknak szamit? Ugyanakkor megmondanatok a parotoknak ha rakerdezne?

28/N


2020. aug. 25. 19:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond. Természetes, hogy nem akarsz várni és nem is kell. Szerintem a 9 nem sok.


F

2020. aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A 9 még nem sok,főleg ennyi idősen. Nézd,amikor én fiatal voltam,voltak olyan lányok,akik minden hétvégén más pasival szexeltek. Volt,hogy egy éjszaka leforgása alatt többel is. Na az a sok 😁😁 A párom sajnos ilyen retkekkel szórakozott fiatalkorában. Ezt már csak akkor tudtam meg amikor beleszerettem és a hideg kiráz tőle. A tudat,hogy mennyi nőben megfordult,a 98%-ában gumi nélkül..fujj.A komolyabb ,szexuális úton terjedő betegségekre teszteltek tavaly,amikor donorvizsgálaton voltam. Negatív lett hála Istennek,de ha valami sz.rt elkaptam volna,tuti kinyírom. Ő a tipikus férfik.rva volt fiatalon.
2020. aug. 26. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#7, 2 barátnőm volt akikkel hosszabb ideig éltem együtt, és volt egy alkalmi. Így összvissz 3 nővel volt dolgom eddig. Egyébként 3 éve vagyok egyedül.


31/F

2020. aug. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!