Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nő veszi az óvszert?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő veszi az óvszert?

Figyelt kérdés

Nők honnan tudjátok milyen fajta, milyen méret kell az óvszerből?


Vagy nem ti veszitek?


És nem ciki? Nekem olyan kínos..



2020. aug. 25. 22:28
1 2
 1/13 Lachesys ***** válasza:
78%

Mi kínos ebben? 13 éves vagy? Ha b@szni nem kínos nehogy már óvszert venni az legyen.


Kérdezd meg a pasit milyet szokott venni. Nyilván ő már kitapasztalta.

2020. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Hát... amikor én vettem, akkor már láttam a barátom farkát pár alkalommal, így be tudtam lőni, hogy mekkora kell.

Mindig Durex-et vettünk.

Nem ciki :D

2020. aug. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Hát, ha egyéjszakásaid vannak, akkor vegyél egy átlagos méretet, amit korábban már használtál és szerettél olyan fajtát (gondolom csak láttad már, amikor a pasi felhelyezi). Ez mindig jó, ha van nálad. Ha a pasinak mások a méreti valószínűleg lesz nála rá való.


Ha párkapcsolatban élsz, akkor meg kérdezd meg a párod, hogy milyet használ. Vagy nézd meg a csomagolást. Ha azért akarsz venni, mert amit használtok annyira nem jön be, akkor is simán beszéld meg vele, hogy próbáljatok ki másmilyet (vékonyabbat/vastagabbat, rücsköset stb).


Amúgy nem ciki szerintem. Bár egyszer egy 20 pakkot vettem és pont srácnál fizettem és viccesen megkérdezte, hogy "hosszú este lesz?" Simán visszaszóltam nevetve, hogy hát nagyon remélem.. szerintem nem kell túlgondolni. Minden felnőtt ember tudja, hogy a szex az élet része, a védekezés meg egy elég fontos része a dolognak. Jobb mint a 10. abortuszon átesni, nemde?

2020. aug. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezért voltak régen automaták :)
2020. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Az abortusz sokkal cikibb
2020. aug. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Kar hogy nem irod hany eves vagy...

A minap kb 15 evesek (lany es fiu, egy par mert fogtak egymas kezet es smaroltak) vettek elottem ovszert a lidliben, sajat markas epreset.

Ha nekik nem volt ciki, neked se lesz.


Bar lehet valami minosegibb ovszerrel jobban jarsz... na de erted mit akarok mondani sztem

2020. aug. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen értem.


23 vagyok.

2020. aug. 25. 23:22
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

A legtöbb pasira jó a standard méret (a nagyra is, max nem túl kényelmes).

De aki olyan méret az vesz is magára valót mert tisztában van az adottságaival.


Egyébként nem szoktam kalandozni, alapvetően nincs nálam óvszer,csak akkor veszek ha ismerkedek valakivel.

Semmi ciki nincs benne, teherbe esni vagy elkapni valamit kellemetlenebb, mint a kosárba dobni egy doboz gumit a szokásos drogériás vásárlásom mellé.

2020. aug. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire ciki, akkor rendelj magyar oldalrol.

Fck logic

2020. aug. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én pl rendelem, mert rendre rosszul vagyok a tipikus gumi szagtól, és érzékeny is.

Találtam olyat, ami eddig elég "univerzális" volt mindenkinek, és általában van is nálam, tekintettel arra hogy én vagyok a kényes és problémás ilyen téren, azt meg csak nem közlöm egy héttel előre, hogy figyelj már, ha esetleg lefektetnél, ez és ez az igényem.


Úgyhogy simán tudsz rendelni is akár magyar akár külföldi oldalról is, az viszont tényleg nem árt ha van nálad is biztos ami biztos alapon. Csak a szavatosságra figyelj oda, ha esetleg betárazol. Ha lejárt, kuka.

2020. aug. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!