Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nő veszi az óvszert?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő veszi az óvszert?

Figyelt kérdés

Nők honnan tudjátok milyen fajta, milyen méret kell az óvszerből?


Vagy nem ti veszitek?


És nem ciki? Nekem olyan kínos..



2020. aug. 25. 22:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Meg szoktam kérdezni, melyiket szokta venni, ha ő se tudja mert mindegy akkor az átlag óvszert veszem. Nincs ebben semmi ciki, az élet része, ez kb olyan lenne, hogy wc papírt is megveszed, pedig milyen ciki hogy tudják hogy te is kakilsz. Elárulom, hogy senkit se érdekel, az eladókat meg kasszásokat meg pláne nem akiknek te vagy az ezredik vásárlója.
2020. aug. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Sima standard durexet szoktam venni. Ha a pasinak extrém kicsi vagy extrém nagy pénisze van, és nincs benne annyi hogy hozzon magával, akkor nincs szex. Később a kapcsolat előrehaladtával a gumi preferencia is ugyanúgy megtárgyalásra kerül, mint hogy ki hogyan issza a kávét.

A boltban veszel betétet meg tampont is nem? Az nem ciki, hogy mindenki tudja, dől belőled a mócsingos vér?

2020. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Végül is igaz..
2020. aug. 26. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!