Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nőnek miért van önértékelé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nőnek miért van önértékelési gondja a magasságával/alacsonyságával? Ők nők, a magasság nem számít a férfiak szemében.

Figyelt kérdés

Elismerem egy-egy adott férfinak lehetnek preferenciái, hogy inkább a magas vagy az alacsony nőket szereti, de nagyon soknak egyáltalán nincs, vagy a végső döntésnél szinte semmi szerepet nem játszik. Egy amúgy rendben lévő nőt nem ér hátrány se azért, mert 180 cm, se azért mert 155 cm. Maximum 1-1 férfinak esetleg nem tetszik, de ugyanúgy sorban állnak érte a férfiak. Vagy ha nem, akkor nem azért nem, mert nincs 170 cm (ami mondjuk egy átlagos magasság most), vagy amennyi lenni szeretne.


Ehhez képest a környezetemben vagy ismerkedéskor viszonylag sok 170 alatti nőtől hallom, hogy érzékeny a magasságára, zavarja, hogy "alacsony", stb. Ugyanezt ritkábban, de hallom magas, 180 körüli csajoktól is fordítva. És csak lesek, hogy "Mi van?".


2020. aug. 26. 14:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem vezetem le senkin, csak feltettem egy kérdést. Téged érzékenyebben érint a téma, mint engem, ahogy így felhúztad magad. Olyan, mint valami önigazolás, hogy te a magasságod ellenére milyen népszerű vagy, még te pattintod le a férfiakat :D
2020. aug. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ja, és bocsi, de nem én tehetek arról, hogy a férfiak így gondolkoznak ;)
2020. aug. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Kérdeseidre válaszoltam, máshogy nem ment volna, ha nem igazolom önmagam.

Nagyon külömböző férfiak élhetnek feléd meg felém is, vagy egyszerűen csak veled van a gond, azért kapsz annyi visszautasítást:)

És hát könnyű a magasságodra fogni, merthát arról nem tehetsz, az nem a te hibád és azon nem lehet változtatni.

Beletőrödni könnyebb a dolgokba, mint észrevenni magadban az igazi hibát

2020. szept. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Azon mi van magasságra fogva, hogy külsőre nem tetszenek nekik a magas nők? Ugyan úgy ízlés dolga, mint ahogy az is, hogy soknak meg kövér nő nem kéne. Lehet ebbe nem beletörődni, de csak magának gyártja vele az ember a problémát.
2020. szept. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!