Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nőnek miért van önértékelé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nőnek miért van önértékelési gondja a magasságával/alacsonyságával? Ők nők, a magasság nem számít a férfiak szemében.

Figyelt kérdés

Elismerem egy-egy adott férfinak lehetnek preferenciái, hogy inkább a magas vagy az alacsony nőket szereti, de nagyon soknak egyáltalán nincs, vagy a végső döntésnél szinte semmi szerepet nem játszik. Egy amúgy rendben lévő nőt nem ér hátrány se azért, mert 180 cm, se azért mert 155 cm. Maximum 1-1 férfinak esetleg nem tetszik, de ugyanúgy sorban állnak érte a férfiak. Vagy ha nem, akkor nem azért nem, mert nincs 170 cm (ami mondjuk egy átlagos magasság most), vagy amennyi lenni szeretne.


Ehhez képest a környezetemben vagy ismerkedéskor viszonylag sok 170 alatti nőtől hallom, hogy érzékeny a magasságára, zavarja, hogy "alacsony", stb. Ugyanezt ritkábban, de hallom magas, 180 körüli csajoktól is fordítva. És csak lesek, hogy "Mi van?".


2020. aug. 26. 14:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
43%
Azért nyilvánosan még mindig a nők kapnak több oltást a külsejük miatt, és ebbe a magasság is beletartozik. Az alacsony srácokat max. többen utasítják vissza, meg online mondja rájuk pár ember, hogy gnóm... élőben meg, legalábbis az én környezetemben, egy nő előbb kapja meg, hogy "kertitörpe", "minip...a", "f...pörgettyű", egy magasabb nő meg hogy "lób.ó", "zsiráf" meg ha mellé nem egy topmodell alkat, akkor "NDK úszónó","férfi".
2020. aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

A nők magassággal kapcsolatos aggódalmaik tényleg irracionálisak.

A kicsik cukik, a magasak meg mint a modellek, az átlagosak meg passzolnak mindenkihez.

Pont olyan, mint a mell, valamelyiknek az a baja, hogy túl nagy, másiknak túl kicsi, férfiak meg mindenfélét szeretnek, csak egyet nem.

Hallgatni az állandó nyavalygást miatta.

2020. aug. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
41%

Tudod, én sosem álltam le, csakis és kizárólag igazi férfiakkal. És őket igenis zavarja az, ha egy nő magasabb. Pont azért amiért férfiasak, mert az ösztönökre támaszkodnak. Eszerint a férfi erős, védelmező.


Na most ez nem valósul meg akkor, ha zsebre rakom :)

2020. aug. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazi férfi, aki emberszámba sem veszi a magas nőket, mert hogy magasak?

A magasságnak meg miköze az erőhöz és a védelmezőösztönhöz?

Ha a férfinál magasabb vagyok 5 centivel, akkor nekem kell őt megvédenem, merthát én vagyok a magasabb? Meg hát ebből kifolyólag már az erősebb is, mert ez a kettő ugye összefügg.

2020. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
157 cm vagyok, magasabb nem akartam soha lenni, olyan volt, hogy alacsonyabb igen. Soha nem csúfoltak az alacsonyságom miatt. És igen, a magas pasik a gyengéim. Az arc, testalkat nem érdekel.
2020. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Mert én vagyok a nagyobb.

És ezen hiába vitázik bárki, nem csak én tapasztaltam ezt, hanem más nők is. A férfiaknak alacsonyabb nő kell, a nőknek meg magasabb férfi.

Én sem éreztem az áradó férfi erőt olyannál, aki a vallamig ér.

2020. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom lányok, hogy ha eddig visszautasított titeket egy fiú a magasságotokra hivatkozva, akkor az csak kamu volt:)

176cm vagyok(lány) és a 20 évem alatt egy olyan fiúval sem találkoztam, akiknek a magasságom problémát okozott volna, pedig voltam együtt 168centis fiúval is és nem szégyelt az utcán.

Interneten is ha szóba jön ki milyen magas, és valamivel magasabb vagyok a fiúnál, mindig mondja hogy őt nem zavarja az a pár centi külömbség, nem kezd el feltünően lerázni ez miatt, nem úgy van vele hogy egy dugásra jó leszek és kész, szóval ha eddig ez miatt lerázott titeket egy fiú, akkor ott csak arról van szó, hogy nem voltatok neki elég szimpatikusak ahhoz, hogy ez a kis semmiség ne zavarja őket.

2020. aug. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Aztán utolsó, jelenleg is van jól működő, hosszú távú kapcsolatod? Vagy csak randizgatnak, járogatnak pár hónapig veled meg hülyítenek, hogy "őket nem zavarja ez a kis semmiség"? Kérdezem ezt szintén magas nőként.
2020. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Osztom az utolsót. Ez ideig óráig jó, utána ciki.


Rohadtul zavart volna, ha egy nálam alacsonyabb emberrel kell lennem. Ez max fekve nem látszik, de odáig el se jut.

2020. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

#18 Látom ért már pár visszautasítás a magasságodra hivatkozva:)

Az összes ilyen típusú fiúval, akik azt mondták nem zavarja őket a magasságom, én szakítottam meg a kapcsolatot, mert mégsem illettünk össze, vagy megismertem egy olyan oldalát, ami már nem volt annyira szimpatikus (a számomra.)

De nem igazán értem a logikádat, csak mert magas vagyok már hülyíteni kellene engem meg kihasználni, merthogy én mivel magas vagyok, már nem érek semmit?

Intelligenciával rendelkező fiúkkal jövök össze, akiknek ilyesmi megsem fordul a fejében.

Te is inkább a magasságodból adódó komplexusaidon próbálj meg változtatni, ne másokon vezesd le és ne csinálj úgy, mintha a magas lányok valami gusztustalan előlények lennének, akiket emberszámba sem vesznek:)

2020. aug. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!