Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kernetek kolcson penzt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kernetek kolcson penzt?

Figyelt kérdés
4 honapja van baratom, ok nagyon jol allnak anyagilag sot! De egyszer sem hasznaltam/ vagy eltem ezzel vissza. Sokszor kedveskedek neki, meghivom vacsorazni stb. Viszont van 2 fogam elol ami letort es hejakat kellene ra csinaltatni. Mivel 20 eves vagyok nincs majdnem 150 ezrem erre (felretett), anyukamek pedig nem tudnak segiteni. Szerintetek szanalmas dolog lenne tole kolcson kerni? Persze felajanlanam, hogy papirt is irhatunk (minden honapban x osszeggel torlesztenem) , mivel dolgozni dolgozok.
2020. aug. 26. 18:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően azt mondanám simán, ami egy kicsit gáz, hogy csak 4 hónapja vagytok együtt. Szerintem 1-2 év után lehetne megbízni annyira valakiben, hogy jelentősebb összeget kölcsön adjon. Ugyan, "írunk papírt" kb. kitörölheti vele a fenekét. 🙂

Én is kértem anno kölcsön a barátomtól, de már 3 éve együtt voltunk.

2020. aug. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Ha régebb óta lennétek együtt, akkor oké. Inkább vegyél fel személyi kölcsönt vagy folyószámla hitel(lemész mínuszba) részletekbe azt is vissza tudod fizetni... Semmiképp nem kérnék 4hónapos kapcsolatban.
2020. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!