Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ismerkedés fázisában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerkedés fázisában kérnétek arra reménybeli párotokat, hogy szokjon le a dohányzásról?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy nagyon szimpatikus férfival, egyetlen hibája, hogy rendszeresen dohányzik, ami engem borzasztóan zavar, olyannyira, hogy nálam kizáró dolog egy kapcsolatban. Úgy érzem, túlzó kérés lenne, részemről, hogy tegye a cigit, ugyanakkor nagyon zavaró számomra, mikor rágyújt. Tapasztalatból tudom, hogy fürdés, fogmosás után is érzem a füstöt, és nem szeretem.
2017. máj. 3. 10:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem... tovább lépnék. Nem tudom elviselni a dohányfüstöt.


Akármennyire is szimpatikus a pasi, inkább lépek.

2017. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nem. De értelme sincs. Vagy ő leteszi maga, önmaga miatt. Vagy folyamatos konfliktus forrás lesz.


Vagy elfogadod így, vagy választasz mást!

2017. máj. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
egy próbát megér mond el neki ezt hogy nálad ez kizáró dolog aztán hátha miattad leszokik
2017. máj. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Egy próbát megér, hogy megmondod neki, hogy nem szereted a dohányosokat és téged ez taszít. Megmondod, hogy szimpatikus, szívesen lennél vele, de ezt csak úgy tudod elképzelni, ha képes leszokni róla.

Bár viszont valahol ez meg tahóság lenne, mert számára valószínűleg semmi kivetni való nincs benned, szóval nem hinném hogy megakarna változtatni. Te meg őt igen, szeretnéd.

2017. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

De jó kapcsolat, ha már az elején meg akarod őt változtatni!


Keress mást!

2017. máj. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Ha le tudod volna szokni, már leszokott volna. Felejtős.
2017. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%

De kár, hogy ez a nyamvadt bagó ilyen szinten képes két ember közé állni - ki tudja, hogy ha egymásra találnátok, mi lenne belőle. Ilyenkor hajlamos az ember egy kicsit fantáziálgatni, főleg, ha megvan a kémia és az összhang.


Jó lenne tudni, mióta szívja. Ha már nagyon régóta, nem valószínű, hogy leteszi. Ha nemrég kezdte(mondjuk még nincs 1 éve), akkor van rá esély, és ezt a sanszot akár egy szerelem is megadhatja. Érdekes dolog, mert a cigi és a szerelem is függőség - embere válogatja, kinél melyik nyomja el a másikat.

2017. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értlek!

Ha téged ez ennyire zavar, akkor miért jöttél vele össze, egyetlen percre is?

Mivel ismerkedési fázisban vagytok, lehet egy próbálkozásod, hogy megkéred, hogy próbáljon leszokni, de el nem várhatod.

Részedről nem tartom tisztességes eljárásnak, hogy meg akarsz változtatni valakit, mihelyt beteszed az életébe a lábadat, ... és mindezt nemdohányzóként írom neked!

2017. máj. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
Bele sem kezdenék. Függő embernek aztán sorolhatsz racionális indokokat.
2017. máj. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Egy közös barátunk esküvőjén találkoztunk, most szombaton. Akkor sokat beszélgettünk, és mint kiderült, elkérte a számomat ettől a barátunktól, aztán megkért, hogy találkozzunk valamikor. Nem arról van szó, hogy összejöttem valakivel, és aztán át akarom formálni, hanem azt nem tudom eldönteni, hogy ilyen esetben mi lehet a legjobb megoldás. Azt tudja, hogy engem zavar a dohányzás, ez már szóba került, de azt nem tudom, hogy ő mennyire látja ezt problémának.
2017. máj. 3. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!