Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől laposodhatott el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől laposodhatott el a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Előre le szeretném szögezni, hogy csak baráti kapcsolatról van szó. Szóval kb. 2 hónapja megismerkedtem egy fiúval az interneten, és azóta chat-en tartjuk a kapcsolatot. Az első hónapban nagyon sokat beszélgettünk, mindenről. Nap, mint nap írt nekem. De mostanában már nem olyan,mint régen. Igaz, még most is majdnem minden nap ír, de egyszerűen már nem tudunk úgy, és annyit beszélni, mint régen. Egy idő után mindig beáll az a bizonyos, kínos csend.

Mitől laposodhatott el a kapcsolatunk?

Lehet,hogy túlságosan kiismertük egymást?

Én 15/L. Ő 21/F.


2011. júl. 6. 09:20
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:

Chat-en kizárt, hogy kiismertétek egymást... Csak két nem létező ember beszélgetései voltak ezek. Mert a valóságban mindketten mások vagytok. Találkozni kellett volna...


A másik meg az, hogy nincs közös életetek. Miről beszélgettek? A szokásos témák kimerültek, de nincs közös tervezés, nincs közös élmény, semmi nincs így. Amúgy meg ő túl idős hozzád szerintem.

2011. júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
úthenger
2011. júl. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Smartguy86 ***** válasza:
10:43 - XD
2011. júl. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen ismeretségem. És nekem is ellaposodott.:-( :-)


Az elején érdekes új embert megismerni, főleg egy ellenkező neműt. talán benne vana levegőben a flört érdekes témák, de találkozás nékül nem nagyon tarható fent valóban.


Szerintem az ilyen kapcsolattól ne várj többet, szinte az összes így végzi. :-(

2011. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!