Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem minden lány push-up...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem minden lány push-up melltartót hord, emiatt a férfiak nagyobbnak vélik az átlag mellméretet a valósnál. Gyakran előfordul vajon, hogy emiatt ignorálják a nem push-up melltartós kis mellű lányokat? 21 L

Figyelt kérdés

2020. aug. 29. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Elég kicsi a cicim, sajnos, pedig már 20 vagyok. A párom épp azért szeretett meg, mert nem push-up-os melltartót hordtam, így nem volt meglepetés.

Nem minden pasinak a C-D-E kosaras nők jönnek be

2020. aug. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
A férfiak jórészének bejönnek a kismellű nők. Nekem egy kerek sportos popsi többet ér.
2020. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Na, most lehet megkorbácsolnak azért amit írok, de nem zavar.

Biztosan nem minden lány hord push up melltartót. Viszont ha megnézed, a legtöbb fast fashion boltot, kínait ahol rengetegen vásárolnak fehérneműt, ott szokás szerint csak C-D kosárig árulnak melltartókat és a 99%-a melltartók kosarának 3/4ig tele van nyomva szivaccsal. Én nem tudok mondjuk ilyen boltokban vásárolni, mert nem árulnak a méretemben. De rengeteg nő vesz ezekben a boltokban fehérneműt, szóval nem feltétlen írsz hülyeséget azzal, hogy sok nő hord push up melltartót.

2020. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Soha nem történt ilyen. Nem mellméret/magasság/kinézet alapján választok párt magamnak.

24F

2020. aug. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hellmano ***** válasza:
36%
Az a baj, hogy a csajok azt hiszik csak a nagy mell a jó és akinek nincs nagy az vagy műtét vagy kitömi stb. praktikákhoz folyamodik. Nekem pl. mindig a gyengém volt a kis tenyérbe illő cici, ami kemény és szépen hegyesedik. Nem mindenki a nagy mellre bukik...csak a csajok hiszik azt.
2020. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem.

Még (alkatomhoz képest) viszonylag nagy mellű nőként is látom, hogy nem számít, soha senki nem szórna ki valakit csupán mellméret alapján, millió összhatásra gyönyörű nő van, akit senki nem szólna meg vagy utasítana el csupán azért, mert kicsi, vagy szinte nincs is semmi melle.

2020. aug. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

A push up melltartókat eleve nem kis mellek nagyobbítására találták ki.

Pont, hogy a nagyobbakra, hogy “feljebb nyomja” őket, ne tűnjenek megereszkedettnek.

2020. aug. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
7 Hát, ez nagyon érdekes. A legtöbb boltban csak a kicsi kosarakból van push up-os. Ahol nagy kosárméretet is árulnak, ott nem tesznek bele szivacsot bizonyos kosárméret felett. Nem véletlen...
2020. aug. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Push-up pont az A-s,B-s mellekre lett kitalálva,hogy úgy tűnjön mintha lenne melle az ember lányának.
2020. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!