Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Előfordult már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Előfordult már, hogy valakit szívesen visszautasítottatok volna, de nem kezdeményezett nálatok és ezért szomorúak voltatok?

Figyelt kérdés
Mert nem tudtátok visszautasítani...

2020. aug. 1. 22:44
A kérdező szavazást indított:
Már volt ilyen.
Ilyen még nem volt.
17 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Ennek mégis mi értelme? 😂
2020. aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te, ha nekem valaki nem kell, szerinted megis, mi abban a poen, hogy visszautasitsam? Olyan ez, mintha svabbogarat kene eltuntetnem a szobambol.
2020. aug. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Aki lepontozott, legalább magyarázza már el, hogy mi az értelme. Mert ha nem kell valaki, akkor nem is foglalkozok vele, örülök, hogy nem nyomul. Nem hogy még arra vágyjak, hogy megkörnyékezzen, csak hogy elutasíthassam. Valóban nem értem benne a logikát...😔
2020. aug. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a "Lányok!" kezdetű szavazásos kérdéseket írogató troll. Csak visszavett az opciók számából, hátha nem ismerjük fel.


De ha nem is ő, nyilván a kérdésnek kb semmi értelme. Nem élvezetből utasítunk vissza valakit, igen kellemetlen az nekünk is, mert nem akarjuk megbántani.


Te meg, kérdező, leszakadhatnál erről.

2020. aug. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt valahogy úgy kell elképzelni hogy valakit nagyon nem kedvelsz vagy inkább utálsz és és jó érzés lenne visszautasítani.
2020. aug. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy úgy értette, de akkor nem szomorúságot érezne az ember, hanem bosszantaná, hogy nem tudja ilyen módon "megalázni" vagy valami ilyesmi. Na mindegy, nem szomorúság passzolna akkor ide, hanem bosszankodás.
2020. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!