Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy kapcsolatban vagytok de eszetekbe jutott az exetek?

Figyelt kérdés

Semmire sem panaszkodhatok a jelenlegi kapcsolatomban, boldogságban és harmóniában élünk a barátommal. Az exemmel tavaly nyáron szakítottunk, nem is volt hosszú életű kapcsolat. Azóta eszembe jutott néha, azonban pár percnél nem tartott tovább ez az érzelmektől mentes nosztalgia. Most 3 nap eltelt úgy, hogy sokat gondoltam rá és elkezdett érdekelni mi van vele, van-e valakije, hogy haladt az életben.


Veletek volt már ilyen? Tapasztalatokat szívesen fogadok.

26/N



2020. aug. 29. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes szerintem.


F

2020. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Volt már ilyen. Ha nem vágyódsz vissza hozzá, nincs is baj.

Engem is érdekel néha, mi van vele, ahogy egy volt osztálytárs vagy bárki régi barát, akitől elsodort az élet. Ez teljesen természetes, hiszen egykor az életed szerves része volt. Nem kell, hogy minden kapcsolat gyűlölködéssel végződjön.

2020. aug. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem.

is érdekel. Ez természetes szerintem.

2020. szept. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is így vagyok. Nagyon sokat gondolok rá, hogy mi van vele azótta stb. Pedig már három éve nem találkoztunk.
2020. szept. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne de olyan, volt, hogy eszembe jutott az excelem.
2020. okt. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!