Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltatok volna, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltatok volna, ha egy csaj rád ír, akinek a pasija évekig zaklatott?

Figyelt kérdés

"úgy hiszem ismered a párom, valaki kamuról, írogatott ocsmány vádakat róla. Kinek és mit mondtál róla"


Én marha meg leírtam, honnan ismerem, meg hogy egy évig követett, megfigyelt, de nem haragaszom, szerencsére vége, meg hogy nem haragszom (nem igaz) Meg hogy a zaklatásról is pár barátnőm tud csak. Meg akiknek kölcsön kérte a kocsiját erre a célra, például a szomszédom. A kamu fiókhoz, amit említ, semmi közöm, azt sem tudom, hogy jövök a képbe, mit szeretne. A barátjához nincs közöm, letiltottam, ezt nem tud elvilseni és zaklatott. De szerencsére abbahgayta, nem is láttam mostanában, nincsen semmilyen kapcsolatom vele.


Erre "megtudtam, mindent, amit akartam."


Szerintetek mi van? Egy évig zaklatott a köcsög, követett, de a családja még engem alart feljelenteni, mert szólni merészeltem.


Ez mi volt? Már megbántam, hogy bármit is írtam neki. Úgy kezdte, hogy tudunk-e beszélni, szeretne valamit kérdezni


2020. aug. 30. 03:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jól tetted, ne bánd.
2020. aug. 30. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a csaj hallott róla valamit, rákérdezett, a pasi meg nyilván téged fog besározni, beállít mindenféle elmebeteg szukának, aki még zaklatta is szegénykét. Vigyázz velük, tartsd magad távol az egész bagázstól!
2020. aug. 30. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én arra tippelnék, hogy a pasi írt a lány nevében, hogy megtudja, ki és mennyit tud a viselt dolgairól. Vagy újabb manőverre készül, vagy valaki más is feljelentette és most be vagy tojva, hogy mi van, ha összeérnek a szálak.
2020. aug. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*be VAN tojva
2020. aug. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Már megbántam, hogy leírtam a sztoeit, ezzel a csajjal nagyon kell vigyázzni, tudta, hogy zaklat ez az idióta favalyelőtt!


Meg mi az, hogy kinek és mit mondtam a párjáról? Azt momdtam akárkinek, amit akarok. Ez ilyen gyanúsítgatás...


Odaírtam azért, hogy nem haragszom rá, meg utólag csak nevetek rajta...


Semmilyen kamuról nem tudok. Igen, másokat is zaklatott, ez turi. Gondom azt hiszi, én írtam, vagy nem tudom...


Le kellett volna tiltanom, de mondom, mi baj lehet...

2020. aug. 30. 08:14
 6/7 A kérdező kommentje:

Én nem jelentettem fek. Pedig korábban másokkal is csinálta.


Szerintem a lánumy írt, de nem hiszme, hogy a barátja tud róla, vagy ő írt volna.


Többet nem írok vissza, én őszinte voltam vele.

2020. aug. 30. 08:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Tiltsd le a francba!
2020. aug. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!