Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban normális hogy szeretnék más pasikkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

7 éve vagyok együtt a pasimmal, szeretem imádom és nem akarok szakítani vele viszont szívesen ismerkedek,beszélgetek más/új fiúkkal is.


Pl a munkahelyemen is élvezem ha fiú is van a csapatba jobban elvagyok velük mint a legtöbb lánnyal.Vannak barátnőim de vágyok valami újra.


Kicsit féltékeny szokott lenni de egészséges szinten,ezért főként csak lányokkal dolgoztam együtt de elég unalmas volt.



Normális ez? Hogy szeretnék főként fiúkkal beszélgetni? Vagy azt jelentené hogy legbelül ráuntam a pasimra? Vagy én ilyen 'pasi faló' alkat lennék?



2020. aug. 30. 07:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Lehet másik kategóriába kellet volna kiírnom :,D
2020. aug. 30. 07:59
 2/9 anonim ***** válasza:
le is akarsz velük feküdni?
2020. aug. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy mennyire normális, de én is ilyen vagyok. 5 éve vagyok együtt a barátommal, nagyon szeretem és eszemben sincs vele szakítani, de szeretek én is például a munkahelyemen fiúkkal beszélgetni, sokkal jobban megértem magam velük. Persze vannak nekem is lány barátaim, nőies is vagyok, de szeretek barátilag ismerkedni fiúkkal és ha teljesen őszinte akarok lenni akkor az egomnak is jót tesz ez. A barátom is szokott néha féltékeny lenni, de különösebben nem zavarja, tudja ő is, hogy sosem csalnám meg, csak van egy ilyen "kis hibám".
2020. aug. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Persze.Nincs ezzel semmi baj.A pasidnak mond meg,hogy nyugodtan ismerkedjen csajokkal.Csak beszélgessen élvezettel velük,mert ez neked jó lenne a továbbiakban.
2020. aug. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan "Ahányat lát, annyit szeret" hozzáállás lenne...
2020. aug. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Perszehogy normális!

Csak pakolni gyere haza!!

2020. aug. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj! A nők szeretik ha kapnak a férfiaktól egy-egy elismerő pillantást,bókot,némi incselkedést.Csak nem szabad tovább lépni.
2020. aug. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hűha. Ennyire kockázatos egy nővel össze jönni? Bezzeg ha egy férfi tenné azt, hogy elkezd egy nővel beszélgetni úgy, hogy semmit sem akar tőle, már egyből ugrotok neki, hogy jajj mit csinál. Tényleg baj van a fejekben, mert nem egyszer tapasztaltam már ilyet.
2020. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az normális, hogy minden nő jobban érzi magát, ha férfi is van a csapatban. Remélem, többet nem akarnál azoktól a fiúktól, mert ha igen, azt jelenti, hogy nem szereted, vagy legalábbis nem vagy szerelmes a párodba, és nem is voltál.
2020. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!