Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfitársaim, ti hogy éreztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, ti hogy éreztek az olyan nőkkel szemben, akiknek volt már bántalmazó kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Én egyszerűen képtelen vagyok elvonatkoztatni, és azt gondolom, hogy amelyik nőnek volt ilyenben része, szinte biztos, hogy valami felszínes szempont alapján választott (külső, pénz), és semmilyen emberismereti skillt nem volt hajlandó használni, vagy pedig nagyon buta, képtelen magáért kiállni, és akaratlanul elnyomnám én is. Tudtok bármilyen kivételről, vagy jogosak az érzéseim?


Csak férfiak válaszoljanak, ha kérhetném!


2020. aug. 31. 12:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Eleve a nők nagyon ragaszkodóak tudnak lenni, próbálják megoldani a kapcsolatbeli problémákat. Nagyon sokáig reménykednek hogy majd megváltozik a helyzet.

Nem gondolom hogy felszínes dolgok miatt vannak ilyen emberrel , aki rosszúl bánik velük.

Máshogy működnek mint a férfiak, még ha elmagyarázná neked valaki, akkor sem értenéd meg. Sokszor neveltetési problémák , és megfelelési kényszer is van bennük.

Nem ítélem el őket, sajnálatos hogy a legtöbb férfi egy bunkó állat, és kihasználja a nőket.

F37

2020. aug. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7%
Sosem kéne ilyen nő. Milyen lelki világa lehet annak, aki ezt benyeli, pláne, ha jó nő?
2020. aug. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem nagyon felszínesen gondolod.

Nyilván vannak olyanok, akikről írtál (mondjuk attól, hogy buta valaki, még ugyanolyan féregség kihasználni és nem menti fel az elkövetőt), de valakik valóban bele vannak kényszerítve és hiába próbálkoznak, nem tudnak kitörni. Őket nagyon sajnálom, és sajnos sokszor nem lehet rajtuk segíteni, mert nincs módjuk segítséget kérni vagy éppen zsarolva vannak. Aztán persze lehet, hogy valaki a kapcsolat elején egy nagyon jó ember volt, csak bizonyos dolgok kihozták belőle ezt a bántalmazó részt, vagy éppen nagyon jó megtévesztők.

2020. aug. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Amelyik nő, nem szerető, hanem felség, vagy élettárs lesz, vagy barátnő, azt nem tudom sajnálni. Magának kereste a bajt.
2020. aug. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Nő vagyok, lelkileg bántalmazott a volt párom.

Ha férfi lennék nem szívesen kezdenék olyan nővel akit bántalmaztak, de nem azért, mint amit te gondolsz.

Inkább csak azt látom, hogy akár évek telhetnek el, a nők ezen nemtudnak továbblépni, ott marad és még évek elteltével is befolyásol az ex gondolata.

2020. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Azért az nem mindegy hogy valakit 1-2-szer bántanak összesen, vagy évekig tűr. A kérdező meg ez a tipikus 1 bites kétváltozós birka, akinek az agya ennyi feladatot nem képes ellátni, hogy bizonyos emberek között különbségeket észleljen. Mindenkit bebsz egy dobozba aztán azt hiszi valam nagyot tett. Az ilyeneket nem tudom sajnálni bármilyen helyzetbe is kerülnek. Nő vagyok, de nem érdekel a kérdező itt hogy próbálja kiszűrni az ellenvéleményeket.
2020. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Lelkileg valószínűleg nem erős nőről van szó. Lehet, hogy már a bántalmazás előtt gyenge volt lelkileg, önbecsülési zavarral, és ezért hagyta magát áldozatul esni egy idiótának. De az is lehet, hogy a bántalmazó kapcsolat rombolta le az önbecsülését, és előtte nem volt olyan gyenge lelkileg. Ilyen esetben gyorsabb a regenerálódás. De ha eleve se volt erős jellem, akkor nagyon nehéz megváltoznia. Bár lehet, hogy pont a bántalmazó kapcsolat nyomora adja meg neki az erőt ahhoz, hogy végre helyrehozza magát lelkileg, tisztelje önmagát, mert ha ő nem fogja, akkor senki.
2020. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

De igen, majdnem biztos, hogy felszínes okból vannak az olyannal. Tudjátok miért? Mert pont a jóképű és/vagy pénzes csávók bántalmazzák a nőket. Mert nem kell visszafogni magukat, mert úgyis lemegy pincsibe, ha pedig nem, akkor lesz másik. A magasabb státusz brutális, kegyetlen személyiséget alakít ki, ezt mindenki tudja, de azok a nők ennek tudatában is kezdenek velük. Vagy azért, mert képtelenek engedni a felszínes elvárásaikból, vagy akkora egójuk van, hogy szerintük majd velük más lesz az olyan pasi.

Ennyit a valódi bántalmazó kapcsolatokról.


Ott a másik oldal: Ha összejönnek teljesen átlagos csókával, és azt mondják, hogy az bántalmazta, az nagyon sokszor hazugság. Én még egyetlen olyat sem láttam. Egyszer egy gyerekkori, nagyon jó cimborámat kidobta a nője, és mindenkinek terjesztette, hogy így meg úgy bántotta, szerinte meg is erőszakolta, meg hűtlen jellem. Holott annyi történt, hogy együtt ittak egy buliban, és amikor mindkettőjükben volt már egy kis üzemanyag, rá tudta venni a csajt az análra, akinek másnap fájdogált és kitalálta, hogy ez így nemi erőszak, és ment is volna a rendőrségre, ha nem állítom le. Ismertem jól a csajt, szóval elbeszélgettem vele. A hűtlen jellem meg onnan jött, hogy ki merte mondani az anyjára és egy barátnőjére, hogy jó nők, és ha nem lennének együtt, akkor szívesen szexelne velük. Hangsúlyozta azt is, hogy nagyon hasonlít az anyjára, és ha ő is így fog kinézni később, akkor nagyon jó idők várnak rájuk, tehát lényegében a csajnak is bókolt, és egy büdös szóval nem mondta, hogy csalni akarja, ott volt a HA NEM LENNÉNEK EGYÜTT.

De egy mindennőálma alfahímnek persze azt is elnézik, ha megpodozza és tényleg megcsalja, de a haveromat meg ennyiért megpróbálta kicsinálni.

2020. aug. 31. 13:30
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Aha, és itt most coming out-hoz gyűjtöd az erőt?
2020. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, hogy rettenetesen buta vagy és fogalmad sincs az ilyen kapcsolatok pszichológiájáról. Szerintem inkább ne égesd magad az egyértelmű frusztrációból eredő előítéleteiddel.
2020. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!