Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfitársaim, ti hogy éreztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, ti hogy éreztek az olyan nőkkel szemben, akiknek volt már bántalmazó kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Én egyszerűen képtelen vagyok elvonatkoztatni, és azt gondolom, hogy amelyik nőnek volt ilyenben része, szinte biztos, hogy valami felszínes szempont alapján választott (külső, pénz), és semmilyen emberismereti skillt nem volt hajlandó használni, vagy pedig nagyon buta, képtelen magáért kiállni, és akaratlanul elnyomnám én is. Tudtok bármilyen kivételről, vagy jogosak az érzéseim?


Csak férfiak válaszoljanak, ha kérhetném!


2020. aug. 31. 12:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Érvelni is tudsz, vagy csak pocskondiázni? Én legalább vettem a fáradtságot, és leírtam egy konkrét példát az én életemből, amit láttam a saját szememmel.
2020. aug. 31. 14:35
 12/15 anonim ***** válasza:
84%
Tudod mit? Ne is akarj semmit olyan nőtől, akinek volt bántalmazó kapcsolata. A nőnek is így lesz a legjobb. Sőt, úgy általában hagyj békét a nőknek. Úgyse jön össze semmi. Elégedj meg azzal, hogy baromságokat írsz ki gyakorira. Csak légyszi névvel, hogy előre tudjuk, beleolvasni se érdemes.
2020. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%
Én próbálnám őket menteni (szavakkal, hogy mit tegyen, ne tegyen, stb.). Nagyon sajnálom őket, főleg, ha szép is az illető.
2020. aug. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én megmondom őszintén nem kezdenék ilyennel, lehet, hogy az illető tele van leki sebekkel a múltja miatt, amiből később probléma lehet.

36F

2020. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Azert ey nem ilyen fekete feher.

En 4 evig benne voltam egy ilyen bantalmazo kapcsolatban. Nemazert mert eletkeptelen vagyok, hanem azert mert a kedves “parom” olyan dolgokkal fenyegetett, amik lelkileg egyszeruen megbenitottak.

Pl. szetveri a szuleimet, szetveri a testverem ujszulott babajat, “embereket” kuld a szuleim hazahoz, betori a fejemet, kiveri az osszes fogamat, soroljam meg? Egy oolyan ember volt akirol azt is elkepzeltem volna hogy ram es a csaladomra gyujtja a hazat.

Szerinted ez gyengeseg? Vagy eletkeptelenseg?

Nem csak sajat magammal zsarolt, hanem a vege fele mar CSAK azokkal akiket szerettem.

Megembereltem magam es 4 ev szenvedes utan sikerult kiutat talalnom ebbol a kapcsolatbol (a leggatlastalanabb es undoritobb modon, sajat modszereivel fenyegettem es zsaroltam ot meg).

Ettol nem erzem magam gyengenek, sem eletkeptelennek.

Az viszont igaz, hogy jo nehany evnek el kellett telnie, mire ossze tudtam szedni magam es nyitott lettem egy kapcsolatra.

2020. aug. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!