Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogy reagáltok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy reagáltok ha kaptok egy ismeretlentől levelet a közösségi médián?

Figyelt kérdés
Pl fb-on vagy instán ír valaki, hogy ismerkedni szeretne, de egyáltalán nem az esetetek... de még sem akartok bunkók lenni
2020. aug. 31. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Törlöm, tiltom.
2020. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem lenne bunkóság,ha én is csak simán figyelmen kivűl hagynám az ilyeneket?
2020. aug. 31. 21:42
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerűen csak nem válaszolok. Úgy van beállítva, hogy az ilyen mindig engedélykérésbe kerüljön, így nem is látja az illető, hogy megnéztem.
2020. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Én szoktam válaszolni, és többnyire békén hagynak utána. Volt, aki egyszerűen nem értette meg, hogy nem akarok ismerkedni, mert barátom van, csak azt időnként rám írt, hogy "na, megvan még?" Az ilyet viszont tiltom.
2020. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem reagálok. Nem érdekel, ha egy random idegen bunkónak tart emiatt...
2020. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Udvarisan vissza írok, hogy "köszönöm, de nem". Sajnos itt a legritkább esetben állnak le. Az utána következő "miért nem?" és egyéb nyomulásra már szó nélküli tiltás.
2020. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Volt hogy vissza írtam és egy jót beszélgettünk.
2020. aug. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktak írni, mert nincs kint sehol fényképem. Viszont valószínűleg el sem olvasnám tekintve, hogy pár napja találtam meg az "engedélykérések" mappát messengerben tele 2-5 éves üzenetekkel, amikről nem is tudtam.
2020. szept. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem a minap történt ilyen. Rám írt egy fickó és mivel van egy közös ismerősünk, válaszoltam neki, megkérdeztem, hogy ismerjük-e egymást, mert nem rémlett. Kiderült, hogy nem, csak ismerkedni akart. Megírtam neki, hogy nem szeretnék ismerkedni. Utána írta, hogy akkor barátkozzunk. Írtam, hogy azt sem szeretném. Pár nap múlva megint írt, hogy hogy vagyok? Megírtam neki még egyszer, hogy már írtam korábban, hogy nem akarok semmit tőle. Rá pár napra megint írt. Erre annyit írtam neki, hogy tiltom, törlöm.


Nálam az a szabály, hogy MAXIMUM 2-szer fejezem ki, hogy nem szeretnék semmit, mert kedves és udvarias vagyok és midenkivel próbálok normális emberi módon bánni. De ha nem ért a szép szóból, akkor nem magyarázkodom, nem vitázom csak simán letiltom.


Szóval szerintem ne rágódj ezen, attól nem vagy bunkó, hogy megírod, hogy köszi, de nem. De felesleges magyarázkodásba, vitázásba ne menj bele, mert csak viszi az energiádat. Sok hülyeségtől megkímélheted magad.


Hallottam erre egy jó hasonlatot: a lakás ajtaját bezárod éjszakára? Bejöhet akárki? Ugye, hogy nem. Akkor a lelkeddel miért lenne másképp? Oda sem jöhet be senki, csak akit te beengedsz. Az erőszakosan nyomulókat nyugodt szívvel tiltsd le.


33N

2020. szept. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit ír és milyen stílusban. Ha ismerjük egymást vagy vannak közös ismerőseink, válaszolok, de rögtön tudatom, hogy nem szeretnék ismerkedni. Ha olyasvalaki ír, aki azt sem tudja, ki vagyok (külföldiek, ország másik felén élők, stb.), akkor egyszerűen figyelmen kívül hagyom.
2020. szept. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!