Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szende szűz vagy magabiztos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szende szűz vagy magabiztos nő vonzóbb ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
2020. szept. 1. 06:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, nem vonsz le ebből a "statisztikából" semmi messzemenő következtetést, eddig lelkileg torz, beteg palik írtak ide, és ők vannak amúgy is többségben az oldalon.
2020. szept. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%

Mert a szende szűzre egy fullos, szomszédlány kategóriás ultra szexi dögöt képzelnek el. Szende vagyok, kelletem magam, majd amikor hazaviszel, olyat mutatok, hogy a homlokod is behorpad.


Kellene a tökömnek a szende, legyen benne élet. Volt szerencsém szendékhez, de azok olyanok is maradtak. Soha többé ilyeneket!

2020. szept. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szende, ha még szűz is, akkor még jobb.:)
2020. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Megint miért nincs olyan válasz, hogy a normális nőket akiknek volt már 2-3 kapcsolatuk?
2020. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%
Ha engem kérdezel, a többiek gondolatmenetét ugyan nem tudom, de a magam részéről nem véletlenül hangsúlyozom a szűzességet, mert nekem olyan nő kell egy életre szólóan, akinek soha nem volt semmilyen kapcsolata előttem (még egy árva csók sem), vagyis értelemszerűen a "normális 2-3 kapcsolattal rendelkező nők" sem férnek nálam bele. Nem, én azt akarom, hogy a leendő feleségemmel legyünk egymásnak az elsők és egyben az utolsók a sírig.
2020. szept. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mind2 a maga módján ügyes tud lenni.
2020. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én pont az ellenkezője vagyok, magabiztos, kissé arrogáns egészen addig, amég a szexre nem terelődik a téma. Tapasztalatlan vagyok, nem is érdekel annyira (hacsak nem találom vonzónak az illetőt) és szűz is (eddig csak pettingeltem). Szóval ha sor kerülne rá kapásból szende, esetlen szűzzé válnék a jópofa de éles nyelvű lányból. Amúgy én is azt tapasztaltam, hogy a pasik tapasztalt nőket keresnek, egyedül itt gyk-n kapsz 20 privit. 19-L
2020. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!