Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki exnél érezte,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki exnél érezte,hogy lelkileg haza tért ,de hát történt ami és utánna úgy érzi,hogy valamit elhagyott ,sőt maga is csak árnyéka önmagának ,akkor mit tehet?

Figyelt kérdés

Történt már szétválás másnál,de ezt senkinél sem éreztem.


Nem találom helyemet és esetlenséget érzek.


Amúgy is máshol lakom most,ott sincs senki,aki..de barát sem.


Tény,érzelmileg vagy lelkileg még kötődöm exemhez,még nem engedtem el.


Ő jó volt érzelmileg és lelkileg is .Akárkinél nem oldódom fel.


Nem mindenki van hasonló hullámhosszon ,de több srác akad,aki nem is tud még jól érzelmileg közeledni a másikhoz .Nekem fontos az érzelemmel teli empatikus kapcsolat .


Többször volt telepátia is közöttünk. Érezett ,támogatott .


Lehet csak e miatt ragaszkodom így hozzá,ha lenne hasonló valaki más lenne vagy tényleg ő lehetet a lelkitársam de az életcél eltávolított egymástól?


2020. szept. 2. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Tessék??
2020. szept. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy átmennél egy középfokú magyar nyelvvizsgán, kedves kérdező.
2020. szept. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pfú, nagyon spirituális...
2020. szept. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!