Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatban élők, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban élők, nektek nem rossz, hogy lelkileg egyedül vagytok?

Figyelt kérdés
Nem ítélem el a szexkapcsolatot és elfogadom, hogy van akinek ez esik jól, de egy valami érdekel. Amikor magányos vagy, vagy lelki válságban vagy és lelki támogatásra van szükséged, akkor nem rossz érzés, hogy nem számíthatsz arra az emberre, akivel megosztod a tested? Jó párkapcsolatom van és szerencsésnek érzem magam, jó érzés, hogy mindig számíthatunk egymásra. Nehezen tudom elképzelni, hogy valakivel megosszam a testem és a szexualitás örömeit, de bajban mégse fordulhatnék hozzá.

2020. aug. 6. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De, ezért is szakítottam meg ezt a fajta kapcsolatot.
2020. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Nem rossz nekik, mert a szexkapcsaolatban élők lelki nyomorékok.
2020. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Ilyenre is lehet ami nyitott a masik. Te alakitod ki milyen a szexkapcsolatod...

Ez nem csam dugasrol szolhat.

2020. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

Sajnos nincs szexkapcsolatom, de azt preferálom, és mint ilyen, nekem nem szokott rossz lenni. "Lelkizni" hál' Istennek tudok másokkal is, ha annyira szükségem lenne rá, de többnyire nincs, magamban megrágom, rendezem a dolgokat.

Más szempontból megközelítve: kisebb veszteség/kevésbé hátrányos, hogy a partneremmel nem tudok lelkizni, mint maga egy komoly kapcsolat, annak minden velejárójával. Én ilyen téren nem vagyok szerencsés típus, gyakorlatilag esélyem sincs olyat találni, akivel nekem jó lenne kapcsolatban lenni, jobb, mint egyedül. Általában kifejezetten x@r szokott lenni, nyűg, teher... 😏

2020. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Szexkapcsolatom van ugyanazzal a férfival évek óta, mindenben számíthatok rá, legfeljebb nem azonnal.
2020. aug. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

5 - ösnek van igaza.

Nekem kb 15 éve csak szexkapcsolataim vannak, nem vagyok alkalmas, de nem is akartam ásókapanagyharang-kérgyerekkelnyugkődő-mindenkiteltartó-életmőnektekintett házépitő-hiteltörlesztő-társadalomnakmegfelelő életformát.

Igy végigbohémkodtam az életem olyan nőkkel, akik hasonlóan gondolkodtak.

Nos, mi soha nem kategorizáltunk, hogy komoly-barátságextrákkal-szexkapcsolat, vagy mi is vagyunk. Utálom ezt a mindent definiálnikell mentalitást. Ezt a számtech-mobileszközök sulykolták az emberekbe : igen-nem, OK-delete, jobbra-balra húzd, ezért kategorizál mindenki mindent, beépült az agyba.


Neeem, mi másképp voltunk, mindig azt tettük ami jólesett (nem vagyon felhalmozásra-tárgyiszközökértékére hajszolt időtöltésre gondolok).


És bizony sok lány (5) van ma is körülöttem. Mindegyiknek igy jó ahogy vagyunk. Nem akarnak férjhez menni-gyerekeket szülni, hitelbe belerokkanni stb stb.

Látom itt is a válaszadók többsége azt arról ir, hogy egy kapcsolatban mi éri meg neki és mi nem (haszonlesisézes kapcsolat, nem anyagi, de akkor is az) egy kapcsolatban, aztán mennyi energiát fektet bele, az vajon megtérül e, stb stb. Siralmas számomra ezeket olvasni.

2020. aug. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!