Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaknál sokszor bepróbálkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál sokszor bepróbálkoznak a nők? Milyen gyakori?

Figyelt kérdés
Én is azt az elvet vallom, hogy a férfi dolga a kezdeményezés. Az első lépés megtétele. Viszont hallunk olyan eseteket, amikor a nő kezdeményez, vagy legalábbis egyértelműen tudtára adja a kiszemelt férfinek, hogy kicsit komolyabb dologban is benne lenne. Itt gondolok rendszeres mosolygásra is, vagy közösségi portálon ráírásra, barátnőin keresztül történő informálódásra, netán szerelem bevallásra, pletykákra, hogy valakinek bejössz, minden olyan dologra, amire visszagondolva úgy látszik egyértelműen, hogy abból több is lehetett volna, viszont nem te voltál az, aki az első lépést úgymond megtetted, vagy egyértelműen jeleztél volna. Ilyen sztorik, példák érdekelnének, hogy ez milyen gyakran fordul/fordult elő egy 25 év körüli férfi életében. És meg egyszer mondom: tudom, hogy a kezdeményezés a férfi feladata, viszont 20-25 év alatt akadhatnak kivételek.

2020. szept. 2. 13:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 ilyen teljesen egyértelmű bepróbálkozás volt életem során. 21/f
2020. szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Hellmano ***** válasza:
84%
Nekem úgy volt, hogy 17 éves koromig én futottam a csajok után több kevesebb sikerrel, de mindig volt csajom 14 éves koromtól, utána megfordult a helyzet és csak jöttek a felkérések sorban felém. Olyan szinten megrontottak a nők ezekkel a felajánlkozásokkal, hogy bevallom elszálltam magamtól és volt egy beképzelt szar énem, akinek ez tetszett, hogy sorba állnak értem. Pedig annyi volt az egész, hogy jól néztem ki, vagyonos nem voltam semmennyire se. Később elhagytam ezt a nagyképű énem és visszagondolva olyan dolgokat engedtem meg magamnak a nőkkel szembe, ami miatt kicsit kellemetlenül is érzem magam, de ez a múlt. Mai napig lennének felkérések felém, pedig 41 vagyok már és több, mint 2 éve hűséges társ. Ha valaki jól néz ki az bevonzza a nőket nem kell félni, hogy nem lesznek felkérések :) Persze, azért a kinézet maga nem elég, ha nem nyitott az ember csak el van magában és félénk, akkor hiába minden :D
2020. szept. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

A munkahelyen napi rendszességgel próbàlkoznak az elvàlt kolleganők.

Kaptam nyílt ajànlatot is szexkapcsolatra, pedig tudjàk hogy van pàrom, sőt egy ideig a cégnél dolgozott.

Totâlisan kielégítő a kapcsolatom minden téren. Eszemben sincs szètbarmolni egy kiéhezett szuka miatt.

2020. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Egyedülálló anyukák szoktak, szingli csajok nem igazán.
2020. szept. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem tapasztalom nagyon sűrűn ezt, max. 3 alkalom volt ilyenben részem 38 évesen.
2020. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
40%

Nem csak a ferfi dolga a kezdemenyezes, erkezz mar meg a 21. szazadba.


Amugy csak egy ferfi ismerosom van, akinel rendszeresen beprobalkoznak a nok, tipikus magas, izmos srac, de eleg felenk.

A tobbinel nagyon-nagyon ritkan, de azert lightos flort elofordul.

2020. szept. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Azért egyáltalán nem mindegy Kérdező, hogy milyen kezdeményezésről is beszélünk.


A teljesen egyértelmű az 2 eset!


1. élőben a nő megy oda a férfihoz elsőre. Ő szólítja meg és kezd el beszélgetni.

2. Neten ő ír rá, hogy szeretné megismerni.


Az 1-es az kib**aszott ritka, égi csoda kb.


A 2-es is nagyon nagyon ritka de néha megesik, habár nálam még egyik sem.

2020. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Velem egyszer fordult elő, 24 vagyok.

Szélvédő cserére vittem a kocsim reggel és csak délután kellett érte menni, így volt egy egész szabad napom a városban. Elmentem múzeumba, mivel dög meleg volt kint. Ott futottam össze egy 32 éves nővel, ő jött oda hozzám beszélgetni, azóta is tartjuk a kapcsolatot és néha összejárunk.


Ezen kívül velem még ilyen nem történt.

2020. szept. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Amíg egyedülálló voltam és fiatal addig soha nem fordult elő. Amikor már tartós kapcsolatban voltam és 30+ akkor már előfordult, pedig a nő pontosan tudta hogy nem vagyok szólóban. Most hogy 40 is elmúltam még többször előfordul, de nem tolakodóan. Szórakozóhely fizetem a számlát és rajta egy név egy szívecske és telefonszám. Van olyan kolléganő aki konkrétan randizni hívott miközben férjes, gyerekes asszony. Az elején nem igazán értettem a miértjét, de felvilágosított egy "barát", hogy sok olyan férfit akar aki készen van és minőséget akar. Állítólag az vélekedés a nők között, ha egy férfi 40 koráig nem élt tartós kapcsolatban pár évet, akkor az selejtes, azzal biztosan valami nem stimmel, azzal nem érdemes tervezni.
2020. szept. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
Utolsónak igaza van.
2020. szept. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!