Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaknál sokszor bepróbálkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál sokszor bepróbálkoznak a nők? Milyen gyakori?

Figyelt kérdés
Én is azt az elvet vallom, hogy a férfi dolga a kezdeményezés. Az első lépés megtétele. Viszont hallunk olyan eseteket, amikor a nő kezdeményez, vagy legalábbis egyértelműen tudtára adja a kiszemelt férfinek, hogy kicsit komolyabb dologban is benne lenne. Itt gondolok rendszeres mosolygásra is, vagy közösségi portálon ráírásra, barátnőin keresztül történő informálódásra, netán szerelem bevallásra, pletykákra, hogy valakinek bejössz, minden olyan dologra, amire visszagondolva úgy látszik egyértelműen, hogy abból több is lehetett volna, viszont nem te voltál az, aki az első lépést úgymond megtetted, vagy egyértelműen jeleztél volna. Ilyen sztorik, példák érdekelnének, hogy ez milyen gyakran fordul/fordult elő egy 25 év körüli férfi életében. És meg egyszer mondom: tudom, hogy a kezdeményezés a férfi feladata, viszont 20-25 év alatt akadhatnak kivételek.

2020. szept. 2. 13:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%

Nekem 3 ilyen alkalmam volt :D A csajokat előtte ismertem már amúgy.Ezek 20-30 éves korom körül voltak.Most vagyok 41.A nők ugyanúgy flörtölnek mint a pasik,talán még jobban is...


8 éve nincs senkim,mert nem nagyon járok már olyan helyekre,illetve nem is próbálok már kapcsolatok felé nyitni...

9-essel ellentétben én amondó vagyok,hogy 40 éves kor felett már inkább a hapsiknak kell teperniük a nőknél,hülyeségeket ír...Vagy éppen jól fizető állása van a 9-esnek,ezért akarja felfalni ennyi nő szórakozóhelyen,illetve melóhelyen a férjes asszony...

40 éves kor körül már nem olyan gyakori,hogy konkrétan a nők kezdenének el flörtölgetni,addigra már kiélték magukat...A 9-es szépen leírja a szitut,ami az anyagiasságról szól...

2020. szept. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
11-es voltam.Bocs lemaradt valami.Átlag 40 évesek pont benne vannak a gyereknevelésben még,illetve a pénz hajszolja a legtöbb...A 9-es meg írja a sztorikat a szórakozóhelyekről,meg az öreg rib*t a melóhelyén... xD Ennyi erőből beírhatnám h. bepróbálkoznak a nők,amikor a garázsból előkapom az e46-ot és elmegyek vele k***ázni,na ott tényleg flörtölnek... :D A munkahelyes gyerekes anyuka flörtje kábé ilyen volt...Még most is rosszul vagyok ettől a dumától...Fújjj :S A Ku**ázós dolog csak kamu volt,de kellett h. szemléltetni tudjam,amire gondolok...
2020. szept. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
42%

9 vagyok...

Én nem BMW közlekedek, főleg nem e46, de biztosan van akinek az tetszik, én ennél igényesebb vagyok. Lehet hogy számodra furcsa hogy valaki 40 évesen szórakozóhelyre jár szórakozni és nem otthon tv-zik, esetleg elmegy a párjával táncolni vagy nyaralni, de hidd el nekem van aki ezt csinálja szabadidejében. Nincs a kezemen drága óra, nem a legújabb telefonnal vagánykodok, de például nagyon megnézem milyen ruhát vagy cipőt veszek fel.

A munkahelyes "anyuka" azért érdekes, mert boldog kapcsolatban él a férjével, de attól még nyitott szemmel jár a világban és akárkinek nem tesz ajánlatot, bár azzal egyetértek hogy ha otthon minden rendben lenne akkor valószínűleg nem nézegetne kifelé.

Ha veszed a fáradságot és lemész Budapesten valami nívósabb szórakozóhelyre egyedül és feltudsz rendesen öltözködni és ápoltnak tűnsz, azonnal ugranak rád a nők mint egy ingyen kajára. Az hogy ezzel a helyzettel mit kezdesz az már más kérdés. Ami k..zást illeti azok csak akkor flörtölnek ha van pénzed, ha félszemű vagy az sem érdekli őket csak fizess. Végezetül még annyit ha körbe nézel a tárkeresőkön a 40-43év közötti korosztályban annyi nő keres partnert mint az össze többiben együttvéve!!! Hogy egy 40+ nő nem nyomul? Nem flörtöl? Hát elég érdekes amit írsz, mintha nem egy országban élnénk.

2020. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
44%

13-omra írok.Én voltam a 11 és a 12-es is.Te valami pénzes pacák lehetsz,ahogy írtam.A 40+-os nők nyomulnak ja ha megtudják h. tele vagy lével...

E46-nál igényesebb autód van,nívós helyeken bulizol,nyaralni jársz.Pénzes pali vagy,és nem is titkolod.Nem téged,hanem a pénzedet akarja mindegyik pin@.De csak a legalja.Normális értékrendel rendelkező középkorú nők le se szarnák az ilyet,mert te még a 2. gyerekkorodat éled az biztos a leírásod alapján...


Az olyan férfiak tévedésben élnek,mert csak a pénzük miatt akarják őket a nők...

A jó öltözék és az ápoltság még nem garancia arra,hogy ugranak az emberre a nők.A válaszaidból látom h. tele vagy pénzel...És szerintem erre ugranak,mert nem tudod jól titkolni,vagy direkt úgy intézed h. megtudják.40+-os nők amúgy sem járnak szórakozóhelyekre,csak nagyon ritkán.Oda a 20-on évesek és a 30-asok járnak,meg a vén kandúrok mint te...

2020. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
80%

"9" vagyok

Nem vagyok gazdag, van saját egzisztenciám és szeretek élni, de nem szórom a pénzt. Soha nem vettem új autót, vagy új alkást, de az állapotára nagyon figyelek és megbecsülöm a tárgyaimat. Nem villában lakom, hanem egy társasházban, de nagyon szép helyen. Hogy a második gyerekkoromat élem? Lehet, de ez miért is lenne probléma?! Voltam már házas, lehet hogy még leszek is, de ez soha nem izgatott. Aki a pénzével vagánykodik az kirakja amije van, mert azzal vonzza be a nőket, én ezt nem teszem és valószínűleg pont ezért nem azok nők próbálkoznak be akinek nincs egzisztenciájuk, mert nem arra van szükségük. Hidd el nekem, az a nő akinek pénze van az minimum olyan egzisztenciájú partnert keres mint amivel ő rendelkezik, és azért teszi ezt hogy ne legyen később balhé abból, hogy ki fizette a számlákat. 5 perc alatt kiderül egy flörtölő nővel hogy mi is érdekli, aki a pénzre hajt az elég célirányosan kérdez.

2020. szept. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Zárjuk le a vitát.Élethelyzettől és anyagiaktól függ a dolog nagyrészt.Nem értek teljesen egyet veled.A válaszaidból ugyanakkor látszik a határozottság és az intelligencia ami van benned.Nekem nincs türelmem sokat gondolkodni a válaszokon,és a megfogalmazáson.Te azért megadod a módját :) Nyomtam rá egy félig hasznosat azért.Van olyan nő akiről meg nem mondod,hogy a pénzre hajt. :D Kérdezz meg erről pár volt férjet :P :D
2020. szept. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
80%

Tudom hogy van aki a pénzre hajt, de aki igazán nagyot akar kaszálni az csak házasság után tud. Egy sima párkapcsolatban is van pénzmozgás, elmész egy nővel nyaralni valami szép helyre és simán 7 számjegyű összegről beszélünk, de ezt egy évben egyszer még meg tudom keresni, ha fizeti a felét akkor meg pláne nem probléma. Sokan keseregnek ha véget ér egy kapcsolat hogy mennyit költöttek és mennyit vesztettek, én soha nem teszem. Önszántamból költök a partnereimre, ha ki tudta udvarolni belőle az ajándékot, akkor ügyes volt. Ha elhagy amiatt mert nem veszel neki drága ajándékokat akkor így jártál, majd jön a következő. Ha magabiztos vagy és higgadt, következetesen viselkedsz és a partnereddel akkor nyert ügyed van, a nők a kiszámíthatóságot keresik az én koromban, nem akarnak pofára esni.

Egyébként van olyan gyerekkori barátom aki soha az életében nem dolgozott és mégis mindig van pénze, nem veszi el nők pénzét csak használja a kapcsolataikat, nyitva tartja a fülét, tudja hova kell sorba állni. Szerintem még soha nem tette ki nő szűrét, a nők szoktak továbblépni rajta, de nincs sértődés a dologból. Aki pofátlanul csinálja, aki kárt okoz a másik félnek az idővel megüti a bokáját, ezt a nők is tudják. Nagy pénzt csak hosszú idő alatt lehet lehúzni egy férfiről(nekem ez a tapasztalatom), addig meg állnia kell a sarat ha tetszik, ha nem.

2020. szept. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Annyit tudok hozzáfűzni a témához, hogy ahol dolgozom, szoktam látni nőként pár férjes nőt meg családos anyukát, ötven felé közeledőket is. Nem kell félteni egyiket sem. Apuka elfordítja a fejét, már mással kávézgat, flörtölget. Erről csak ennyit!
2020. szept. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bár én 23 vagyok, szóval a 20-25 év körüliek sztorijai aktuálisak számomra. De jó tudni, hogy később jobb lesz a helyzet.
2020. szept. 2. 22:25
 20/20 anonim ***** válasza:
24 vagyok, egyszer sem fordult elő.
2020. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!