Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk szerintetek gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

What_tt kérdése:

Fiúk szerintetek gáz?

Figyelt kérdés
jött egy új srác a munkahelyemre (diák munka) és nagyon tetszik. szerintetek lányként nagyon gáz lenne megkérdezni nincs e kedve elmenni valahova úgy hogy én 17 éves vagyok ő meg 21? azért félek ennyire mert ugye ha nemet mond akkor utána még együtt kell dolgoznunk hogy szerintetek utána nem-e lesz kínos a helyzet. Főleg a 20-21 körüli srácok véleménye érdekelne, de minden tanácsot illetve véleményt szívesen várok. Előre is köszönöm.

2020. szept. 2. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Mosolyogj vadul, de semmi több.

Aztán az is lehet, hogy egy fél órás randi után, már nem fog tetszeni,így nagyon nem éri meg ribizlit csinálni magadból.

Lassan járj, tovább élsz.

2020. szept. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Figyelj, ha nem kérdezed meg, 3x annyi ideig fogod bánni, mintha megkérdezted volna. Független attól, hogy lett-e belőle valami vagy sem.


Tapasztalatból mondom, most iszom a levét. 18F

2020. szept. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nőként randira akarsz hívni egy férfit? Ez komoly?
2020. szept. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
A ketteske még fiatal, értjük mit mond, de ne hallgass rá...
2020. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne feltétlenül hívd el valahova, elég ha beszélsz vele, aztán ha te is bejössz neki, el fog hívni valahova... tehát majd alakul. amúgy #1
2020. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

1-es, már komolyan azért is ribizli egy nő ha ő kezdeményez és elhív valahova egy férfit?

Mondd kérlek, hogy csak viccelsz:D

2020. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#2-est támogatom, éld az életed megbánások nélkül
2020. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Biztos örülne, hogy a "kiscsaj" ráindult pár nap után...


Értem én, hogy tini vagy, de előbb ismerd meg annyira, hogy van e értelme elhívni valahova...nem minden a béjemvés gyerek, kb ez a szitu...

2020. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

biztos inponálna, ha tetszenél még el is mennék, pedig az idősebbekre bukom. (szerintem nem ez az átlag). De az, hogy ilyen egyszerű voltál elvenné a kedvem a komolykodástól, ha csak nincs benned valami kifejezetten különleges.

szerintem flörttel stb. érd el valahogy, hogy elhívjon. de ne told túl


22/f

2020. szept. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!