Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok nekem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok nekem, mit tegyek? Több lenn.

Figyelt kérdés

Egyedülálló anyuka vagyok. A gyermekem most ment 2. osztályba. Van egy apuka, akire már tavaly felfigyeltem. Most annál inkább. Nyári szünet végén és most tanév elején is találkoztam vele. Segítünk az osztályfőnöknek a gyerekek miatt. Mi ketten, meg néha a felesége is néha. Igen, én egyedülálló vagyok, de ő nem.

Ő olyna igazi "szexi apuka". Látszik, hogy van ideje sportolni, igényesen öltözik. A gyermeke jó gyerek, és ő pedig kiváló apuka. Nagyon tetszik nekem, titokban már róla fantáziálok este. Úgy érzem magam, mint egy ostoba tini.

Nincs köztünk semmi, és nem is adott arra utaló jelet, hogy akarna tőlem valamit. Mindazonáltal nagyon rendes, kedves, udvarias és vidám, ha velem beszél, akár élőben, akár Messengeren. A felesége nen szível engem, féltékenynek tűnik, ami számomra bíztató jel. Ha féltékeny rám, akkoe konkurenciának tekint.


2020. szept. 3. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Ne. Keress máshol párt.
2020. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem biztos, hogy köze van hozzád a féltékenységének, lehet, hogy alapból bizalmatlan. Téged joggal nem szívlel, ha ilyen aljas vagy. Ne süllyedj le idáig, csak mert viszket a puncid, ne mutass ilyen példát a gyerekeidnek, de ha bepróbálkozol, akkor nagyon remélem, hogy minimum nyilvánosan megszégyenít, megérdemelnéd.
2020. szept. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
96%
Én is amondó vagyok, hogy próbàlj nem belekapaszkodni, keresni talàn egy normàlis kapcsolatot.
2020. szept. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen példát illik mutatni gyerekednek, anyuka?? He!!!
2020. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Tönkretennéd más családját, csak mert beidult a fantáziád, és fsz hiányod van? Azt gondolod, hogy ha megszerzed a pasit, akkor olyan boldogan élhetnétek, mint ők most, de ez egyáltalán nem így működik! A boldogtalaságod nem szűnik meg attól, ha más boldogságába belepiszkítasz.
2020. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, családos apukaként írom le saját tapasztalatomat. Egyik gyerekem oviba, másik iskolába jár, hát bizony van 1-2 anyuka, sőt, az egyik fiatal ovó néni is, akikkel van egy kölcsönös szimpátia. Kedves vagyok velül, segítek, mosolygok, beszélgetünk, akár félreérthető is lehet. Feleségem szerencsére nem féltékeny tipus.

Viszont mivel nekem szerencsére jó a házas életem, minden szempontból, hülye lennék lecserélni vagy szeretőt tartani, nincs rá szükségem. Ettől még érdemes jóban lenni és körülvenni magunkat számunkra szimpatikus emberekkel.

De persze előfordulhat, h pl rossz a házasságuk, talán már el is váltak, de ha a férfi keres más nőt és tetszel neki, kezdeményezni fog. Ha nem, akkor tök felesleges.

Ha jó a házasságuk és elkezd rád hajtani, akkor az nem a te hibád lesz, hiszen nem tudhatod, mi van a háttérben, hiszen egy kapcsolathoz 2 fél szükséges.

fantáziálj róla nyugodtan, de azért közben keress egyedülálló férfit.

43F

2020. szept. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Felejtsd el!
2020. szept. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!