Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti,hogy látjátok? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti,hogy látjátok? Van bármi értleme munkahelyen puncsolni a kolléganőknek?

Figyelt kérdés

Ezt a házinyúlra dolgot most hagyjuk! Arra gondolok, hogy az ember meghívja kávéra őket (bent automatából), vagy segédkezik nekik, időnként odamegy beszélgetni. Miközben meg időnként az lehet érezni, hogy ez olyan hamis barátság, és van aki csak kihasználja a kedvességeteket. Pl volt akit megköszöntöttem szülinapján, de mikor az enyém volt akkor azt mondta, hogy holnap hozza az ajándékomat. Na ez volt a múlt hónapban, és azóta is hozza, vagy megadja a számát, de sosem alkalmas neki, hogy felhívd. Még akkor sem, mikor egymagában otthon TV-zik

Neketek milyen tapasztalatokot van e téren?


2020. szept. 3. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Az automatába szar a kávé, itt cseszted el
2020. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hm, szerintem az a kolléganő ezer más finom kis jellel is utalhatott rá, hogy ez te a "puncsolásod" számára roppant kényelmetlen és nemkívánatos, kérdező, csak általában a magadfajták az ilyet nem szokták / nem akarják észrevenni.
2020. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Általánosságban kérdeztem, nemtudom minek kell egyből támadni! Egyébként jó kávé van nálunk a gépben. Illetve ha nem örülne a társaságomnak, akkor minek vigyorog ha lát, meg mondja, hogy ha ráérek akkor menjek oda?
2020. szept. 3. 22:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, de én még autómatából nem ittam finom kávét.
2020. szept. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a Moccachino nagyon finom és csak 60 Ft.
2020. szept. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nálunk Caffe+Co-s gépek vannak, de senki nem panaszkodik rájuk. De a témánál maradva, van egy másik csaj akit többen is körbeugrálnak, meg kivételeznek vele, pedig a párja is ott dolgozik az előző műszakban. Azok is mire számítanak, mikor egyikkel se akar összejönni.
2020. szept. 4. 05:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes, ebből is látszik. Munkakapcsolatban én megtartabám a 3 lépést. Esetleg ha van egy olyan, akivel sok a közös vele haverkodnék jobban. De nem tudom, hogy most összejönnél ott valakivel vagy miért kerded? Mert ez utóbbi óriási nem, csak rossz sülne ki.
2020. szept. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ad jeleket, akkor igen, de veszélyes, mert lehet, hogy csak be akar szívatni. Veszélyes, de akinek helyén van az agya, az nem hinném, hogy rosszat akarna, így egy cigi-kávészünetben való beszélgetés, vagy munka utáni kávéra meghívás beleférhet, aztán minden alakul, ahogyan.
2020. szept. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az említett csajjal részemről csak haverság van, én többet nem is akarok. Melóban jól elhülyéskedünk, van sok közös bennünk. Meg nekem már volt munkahelyről barátnőm és tudom, hogy nemigazán szerencsés dolog az ilyen. Illetve én is kicsit álszentnek érzem azok miatt amiket leírtam. Pedzegette a szexet, meg, hogy szívesen összejönne velem. De nekem ilyen oldalról nagyon óvatos vagyok és inkább maradjon csak mint haver, meg szerintem itt is csak a szája jár, hiszen ittbent mondja, hogy majd este telefonon beszélünk, aztán mégsem..
2020. szept. 4. 10:34
 10/10 anonim ***** válasza:
9-így is van, ez max haverságnak jó. Több szempontból is.
2020. szept. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!