Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti tapasztaltátok már munkahel...

Ti tapasztaltátok már munkahelyen hogy a kolléganők elakartak üldözni benneteket? Ez miben nyilvánult meg?

Figyelt kérdés
Pl.ha úgy intézik, hogy több munkát kelljen végezni a másiknak utána meg panaszkodnak a háta mögött a főnöknek a munkájára,célozgatnak ha nem bírja ezt a munkát vagy van jobb váltson.Azt terjesztik másoknak, hogy rosszul végzed a munkádat-pedig ez nem igaz.Ezek mind lehetnek annak a jelei,hogy szabadulnának az adott munkástól.Valószínű azért csinálják, hogy nekik ne kelljen dolgozni minden elő legyen készítve és ők jót szórakozzanak ott másokkal.Visszafelé már nem működik a dolog ha van is idejük ők nem tesznek semmit,hogy a másnapi munkámat megkönnyítsék.

2019. okt. 20. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szutyok tipus sajnos mindenhol ott van. Én rendszeresen tönkretettem a munkájukat, így legalább én is jót szórakoztam.
2019. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen sőt ennél rosszabb is van. A becsületes ember mindig alul marad az ilyenekkel szemben. Sajnos azt kell mondjam. Igazat mondani minden hülye tud. De jól hazudni ahhoz tehetség kell.
2019. okt. 21. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos n is tapasztaltam.

Az előző munkahelyemen. Egy multinál dolgoztam, körülbelül 8 hónapig.

Eleinte szerettem ott lenni, de később mindenben talált valami kivetnivalót a munkámban.

Az osztályvezetőm egy nagyon rosszindulatú(más osztályok szerint is) nő/csaj volt.

Már az elején is azt éreztem, hogy nem vagyok elég jó, valahogy éreztem azt a lenézést. Mindig túl lassú voltam neki, sokszor be is szólt, hogy gyorsabban, gyorsabban, miért ilyen lassan pakolsz, más sokkal gyorsabb. Ja és azt is megkaptam, hogy ha nem tetszik lehet panaszkodni a nagyfőnöknek, meg, hogy vagy megerősödök mindenhogy, vagy addig fognak ba..tatni míg meg nem erősödöm. Ezt így szó szerint.

Csak nem volt nagy szám, nem mertem visszaszólni. Egyszer mertem kiállni magamért, akkor is én voltam a rossz... Volt, hogy az ügyeletes vezetőt is rám küldte, vele együtt mondták ezt.El is üldöztek másik osztályra, ott meg a fizikai részével volt a gond. El is jöttem onnan, mert az egészségem is ráment, cirka 12 kilót fogytam.... Azóta szerencsére összeszedtem magam, de ha egy mód van rá, nem oda megyek vásárolni.

Állítólag jó kevesen maradtak azon az osztályon..


Ha teheted, te is válts. Undorítóak az ilyenek:(

2019. okt. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát azok...nekem a főnökökkel nincs semmi gondom,egyikük ki is áll mellettem.De ilyen bunkokkal huzamosabb ideig nincs kedvem egy légtérben tartózkodni.
2019. okt. 21. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a szitu: nálunk ahol tudják, keverik a xart. Nehéz helyzet elé állítják a másikat, álnyájasak, minden nem munkahelyi dolgot tudnak a másikról.
2019. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló:milyen helyzet elé állítanak masokat?Tudnál példát mondani?
2019. okt. 21. 19:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Tipikus magyar munkahely, gXciputtony női kollágákkal.
2020. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!