Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak nektek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek milyen az ideális nő? Milyen nő kelti fel az érdeklődéseteket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az ilyen közösségi oldalak meg instagram stb. nem a valóságot tükrözi. De néha elnezem ott a nőket, milyen bomba képeket tesznek ki magukról, meg milyen jó pasi van az oldalukon. És belegondolok abba, hogy lehet én tok unalmas vagyok. Én egyszerű vagyok, szolid, nincs igényem ennyi kulsosegre, nem követem a divatot, egyszerűen oltozkodom de azért igényesen, az köt le inkább, hogy az élet nagy dolgairól gondolkodjak, szeretek egyedül lenni de a társaságot ugyanúgy. Egy hétköznapi lány vagyok.. És egyszerűen már úgy érzem, hogy ma már ez senkit nem érdekel. Pl ha állok a boltban a sorban és mellettem egy bomba csaj áll ugyanúgy, akkor lehetek én akármilyen csinos a magam módján, tuti, hogy nem engem vesznek észre, hanem csorgatjak a nyalukat a pasik a mellettem álló szőke szepsegre.


Tudom, hogy ez az én hibám, és nekem nincs ezek szerint elég önbizalmam, de néha úgy érzem, minek legyen több önbizalmam, ha attól még ugyanúgy nem vesznek észre a férfiak.

Szóval a kérdésem az, hogy milyen az a nő, aki igazán érdekes nektek?


Mert néha én már úgy érzem, semmit nem ér a belsőm. Nem vagyok csúnya, minden ego nélkül mondom, szép vagyok tényleg.. Csak szimplán egyszerűbb mint sok mai lány /nő. És úgy érzem, az "egyszerűbb" és visszafogottabb lányok nem annyira érdekesek ma már a férfiaknak. Tisztelet a kivételnek.



2020. szept. 4. 03:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Minden férfi a szép nők irány érdeklődik. Csak mindenkinek más a szép. Valaki a trendeket követő, plasztik(ázott) nőkre bukik, én meg sem tudom különböztetni őket.


Senki érdeklődését nem keltetted még fel?

2020. szept. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Akinek a kisugárzása megfog.

Nem láttalak, de ahogy írsz, az tetszik.


Budapesti férfi

2020. szept. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Vannak normális értékrenddel bíró férfiak is, akik nem a felszínes dolgokat hajszolják. Ők vannak kevesebben sajnos. Ne legyen önbizalom hiányod. Az ilyen cicababa nőknek nincsenek belső értékeik és a férfiak kizárólag csak a dugás lehetőségét látják az ilyen nőkben.


Pozitív hozzáállással előbb-utóbb megtalálod a hozzád illő társat. Persze ezért neked is tenned kell, ne várd a sült galambot.

2020. szept. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Semmiképp sem olyan, mint aki előtted állt a kasszánál a sorban.
2020. szept. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Szép legyen. Ez a legfontosabb ha nem tetszik akkor minek ?

Azt jön hogy hosszú távon el tudjuk e egymást viselni , itt kettőn áll a vásár.

2020. szept. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Amit tanulj meg: a Facebook/Insta világ egy hatalmas átverés. Mindenki azt akarja mutatni, hogy ő mennyire boldog/szép/gazdag, de ha belelátsz az "igazi" életükbe rájösz, hogy baromira nem úgy van, mint ahogy be akarják állítani neten.


Nekem az igazán boldog, tehetős ismerőseim kb soha nem kérkednek vele, nem posztolgatják hol nyaralnak stb. Mert nem akarnak bizonygatni senkinek. Ellenben, akik napi szinten mutogatják hol mit zabálnak, mennyire szerelmesek stb, 99%ban hulladék életet élnek.


Most mondjam azt, hogy egyedül többet keresek, mint unokatestvérem meg a férje összesen?:D Aztán kimennek ilyen rohadt olcsó buszos nyaralásra Görögországba, és még augusztusban is a júniusi nyaralás képeit töltögetik fel, hogy ők milyen helyen voltak, kicsit sem szánalmas. :D


Na kérdező, így állj hozzá, a gyönyörű, tökéletes életet élő insta huszárokhoz. Nagy részük önértékelési zavarokkal küzdő, figyelemhiányos ember, akik neten próbálnak pótlékot keresni. Ja, meg amit kihagytam: most ugye menő insta modellnek lenni, mert azt hiszik nulla munkával milliókat lehet keresni és próbálnak pózolni.. de az se olyan egyszerű dolog azért. :)


Téged azért nem vesznek figyelembe, mert ilyen retkeket nézegetsz, és nullára ment az önbizalmad, amit hidd el a férfiak is észrevesznek, és nem mernek közeledni. Hozzáállás, kisugárzás kérdése az egész.


Remélem nem gázoltam senki lelkébe, ha igen lehet lepontozni.


26F

2020. szept. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vonzódom hozzá, családot akar, ő is vonzódik hozzám.
2020. szept. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én pl már elég régóta önkéntes "számüzetésben" élek most próbálok kitörni belőle ezért nőket csak interneten látok. A lényeg, hogy legyenek közös célok , el tudd képzelni a jövőt vele. És megérje nem kell műbabának lenned azt csak egy kis réteg várja el , legyél önmagad és élj. Biztos van akinek te vagy a legszebb.
2020. szept. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha szép vagy, de egyszerűen öltözöl nem hiszem el, hogy nem keltetted fel senki érdeklődését. Legfeljebb nem veszed észre.

Pl én is sokkal jobban preferálom az ilyen lányokat mint te.

A lényeg, hogy kedves legyen és értelmes.

2020. szept. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Öltözz kihívóbban!

Benne van a kérdésedben a válasz.

Lehet mantrázni a belső tulajdonságokat,meg stb,akkor is az van,hogy nem mindegy,miben vagy.

Nekem sem.

A boltban beszaladhatnék melósgatyában is,mondván nem szégyen a munka,mit számít.Ja nem szégyen.Csak egy nő nem fog még észre venni sem,max arrébb áll,nehogy bepiszkolja a ruháját(amúgy nem retkes a ruhám,mert naponta mosva van,és nem is olyan melót csinálok).Ha viszont normális,igényes,ruha van rajtam,óra,fénylő cipő,mindjárt más a képlet.

Neked nőként főleg számít!

2020. szept. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!