Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak nektek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek milyen az ideális nő? Milyen nő kelti fel az érdeklődéseteket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az ilyen közösségi oldalak meg instagram stb. nem a valóságot tükrözi. De néha elnezem ott a nőket, milyen bomba képeket tesznek ki magukról, meg milyen jó pasi van az oldalukon. És belegondolok abba, hogy lehet én tok unalmas vagyok. Én egyszerű vagyok, szolid, nincs igényem ennyi kulsosegre, nem követem a divatot, egyszerűen oltozkodom de azért igényesen, az köt le inkább, hogy az élet nagy dolgairól gondolkodjak, szeretek egyedül lenni de a társaságot ugyanúgy. Egy hétköznapi lány vagyok.. És egyszerűen már úgy érzem, hogy ma már ez senkit nem érdekel. Pl ha állok a boltban a sorban és mellettem egy bomba csaj áll ugyanúgy, akkor lehetek én akármilyen csinos a magam módján, tuti, hogy nem engem vesznek észre, hanem csorgatjak a nyalukat a pasik a mellettem álló szőke szepsegre.


Tudom, hogy ez az én hibám, és nekem nincs ezek szerint elég önbizalmam, de néha úgy érzem, minek legyen több önbizalmam, ha attól még ugyanúgy nem vesznek észre a férfiak.

Szóval a kérdésem az, hogy milyen az a nő, aki igazán érdekes nektek?


Mert néha én már úgy érzem, semmit nem ér a belsőm. Nem vagyok csúnya, minden ego nélkül mondom, szép vagyok tényleg.. Csak szimplán egyszerűbb mint sok mai lány /nő. És úgy érzem, az "egyszerűbb" és visszafogottabb lányok nem annyira érdekesek ma már a férfiaknak. Tisztelet a kivételnek.



2020. szept. 4. 03:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Őszinte, hűséges, megértő, aranyos, kedves, és az sem baj, ha okos. Nem amolyan beképzelt, öntelt módon, hanem reálisan és normálisan.

Olyan nő, aki előtt nem kell színészkedni, és aki előtt őszinte lehetek. Olyan, akinél nem (csak) azt érzem, hogy ő bizony jól néz ki, hanem azt, hogy szeretek vele lenni. Hogy ő egy igazi társ.

2020. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!