Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szólnátok, ha egy lány barátotok több éves barátság után azt mondaná, hogy többet szeretne tőletek?

Figyelt kérdés
2020. szept. 4. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, nyilván ha akar tőled valamit, akkor örülni fog neki, ha viszont nem, akkor elég kellemetlen lesz a légkör utána. Szóval érted, ez most mindenkinél más xd
2020. szept. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezném tőle, hogy a múltkori kölcsönnel mi a fenét csinált:)))
2020. szept. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 ebben az esetben rád nem vonatkozik a kérdés, mivel a barátság alapja a pontos elszámolás, de ő nem számolt el, tehát nem a barátod. :)
2020. szept. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen attól függ, hogy az adott női barát mint nő vonzó-e számomra. Ha igen, akkor nem volna akadálya, hogy több lehessen közöttünk, feltéve, hogy mindketten függetlenek vagyunk. Ha nőként nem vonzó, akkor őszintén elbeszélgetnék vele, és nemet mondanék, hiszen a barátság kizárja a mismásolást. Ha az illető nő elfogadná az elutasítást, akkor ugyanúgy folytatódhatna a barátkozás, mint korábban. (Velem egyszer fordítva történt ez meg, én szerettem volna többet egy női barátomtól, aki visszautasított. De utána ugyanúgy barátkoztunk tovább, még el is mélyült a barátságunk.)
2020. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Off topic, de a 4-es válaszoló válasza tökéletesen példázza, hogy férfiaknál csak a nő külseje dönti el, hogy maradnak-e "barátok" vagy dugnak is.
2020. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon-nagyon örülnék neki, befogadnám.
2020. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
#5: Kétszeresen is tévesen értelmezted a válaszomat. Egyrészt azt, hogy egy nő vonzó-e számomra mint nő, egyáltalán nem csak a külseje dönti el. A külsején kívül a kisugárzása, viselkedése, hanghordozása, egész habitusa együttesen tesz egy nőt vonzóvá. Másrészt pedig nekem vannak olyan, számomra vonzó női barátaim, akikkel mégsem történik semmi testi kapcsolat, vagy mert már van partnerük, vagy mert én nem vagyok vonzó számukra, vagy mert én nem látok jövőt a kapcsolatunkban. (Egy nő ugyanis simán lehet vonzó úgy, hogy tudván tudom, hogy nem tudnék vele együtt élni.) Ettől még a barátság simán folytatódhat és mindkettőnknek sokat nyújthat.
2020. szept. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3


A nők meg a pontosság:DDDD Mindig késnek, mindig szétszórtak...;)

2020. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Valószínűleg lőttek a barátságnak, mert ezután mindig többet fog akarni. Én meg nem, ha az évek alatt sem lett több annál.
2020. szept. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!