Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, hogyha a barátotok találkozna az exével? A lánynak is van barátja, de barátsággal váltak el. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Én 21 vagyok, a barátom 5 évvel idősebb tőlem, az ex meg 2vel fiatalabb.

2018. márc. 21. 07:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%
Hozzam nem kene utana hazajönnie mar. Zero tolerancia van exekkel valo barmilyen kapcsolattartasra vonatkozoan. Aki exekkel akar talalkozgatni, irogatni, baratkozni, mondvan "jaj, mar nem jelent semmit!" meg "ha ot akarnam, egyutt lennenk!", az ne akarjon kapcsolatba lenni uj emberkevel.
2018. márc. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

Szintén.

Akkor maradhat is ott.

2018. márc. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%

2 párkapcsolaton volt ilyen, mindketten meg is csaltak az exekkel. Nem mondodom, hogy mindenki automatikusan az exxel akar összefeküdni, de megeshet, hogy nincsenek egymáson túl.

Nekem eddig nem volt szerencsém.

2018. márc. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy a lànynak van baràtja lehet hogy az nem is annyira komoly elvan vele de attol a parodhoz kötődik jobban őt szereti.
2018. márc. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nem frankó
2018. márc. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Akkor ezekszerint nem csak én gondolom így... Csak az a gond, hogy nagyon szeretem. Most mit kéne tennem?

Fél évente látja egyszer, mert külföldön tanul a lány.

2018. márc. 21. 08:49
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon furcsák vagytok.

Engem cseppet sem zavar, ha a párom az exével találkozik (nagyon ritkán előfordul). Ismerem az exeinek a sztoriját, tudom, hányadán áll velük, és nincs semmi okom féltékenykedni vagy bármi rosszat feltételezni. Miért zavarna? Miért paráznék azon, hogy megcsal-e? Ha nem csal meg, az azért legyen, mert ő saját maga meghozza a döntést, hogy hűséges marad, ne azért, mert fizikailag eltiltom az olyan helyzetektől, ahol megcsalhat, ez nem hűség, hanem börtön. Én tartom annyira a páromat, hogy képes meghozni egy ilyen döntést saját maga, nem vállalhatom a felelősséget az ő hűségéért, és nem is korlátozhatom semmiben.

Már előre látom a 0%-ot, de nem bánom :D. Tanuljatok meg bízni egymásban, kedves fórumozók. Sokkal jobb lesz. Ha meg akar csalni, úgyis megcsal. Foglalkozzatok a kapcsolattal, hogy >megérje< hűségesnek lenni.

2018. márc. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Költőnő? ***** válasza:
100%
Van 2-3 exem, akikkel a kezdeti fájdalom után újra barátság alakult ki. Ők is kapcsolatban, én is. Én szeretem az emberem és tényleg nem vágyom vissza. Szeretet az van, barátság is. De semmi egyéb.
2018. márc. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

Hát, szerintem nincs igazad.

Kérdés, mi dolgod van a régi pároddal a jelenlegi mellett? Amikor ugyanazt a funkciót töltötték/töltik be.

Ez olyan, hogy répát veszek a piacon egy eladótól, aztán azért néha visszanézek, de nem veszek semmit a régi répaárusomtól. Semmi értelme. Ha egyszer lezártak valamit, az maradjon is úgy. Ha barátok akarnának lenni, régen is azok lettek volna.

Én is bízok a páromban, de maga az elv, hogy a régi szerelmével járjon össze, az nekem beteges.

2018. márc. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Meg azt is, hogy normálisan válaszoltok! :D

2018. márc. 21. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!