Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jelenthet bármit, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet bármit, vagy csak jobb híján elvisel? (flört, kolléganő)

Figyelt kérdés

Közvetlen kollégák vagyunk, de külön irodában.

Sokszor megyünk át egymáshoz munkaügyben, de a legtöbbször munka helyett sztorizgatásba, nevetgélésbe torkollik a dolog. Próbálok vele flörtölni, szurkálódni egy picit. Vannak kisebb érintések is (pl. az egeret mindig úgy veszem át tőle, hogy hozzáérek a kezéhez, vagy megsimogatom a haját, libabőrös volt és végigsimítottam a karját, stb.) Ezeket jól reagálja le, soha nem húzódik el, a poénokat/szurkálódást is érti, nevet, vagy mosolyog. Sokat mosolygunk, nézünk egymás szemébe, jókat beszélgetünk. Annyi, hogy a flörtölős, érintkezős részét szinte soha nem kezdeményezi, talán egyszer-kétszer fordult elő, de ha én csinálom, egyáltalán nincs ellenére, legalábbis nem adja jelét. Most már szünetekben is sokszor vagyunk együtt, legutóbb kaját is hozott nekem.


Van egy apró kis bökkenő, azon túl, hogy kollégák vagyunk, van barátja.


Tisztában vagyok vele, hogy ez nem szép dolog, nem is merek jobban nyomulni. Egyrészt tisztességtelen volna a barátja miatt, másrészt egy pofáraesés után elég gáz volna együtt dolgozni vele.

Ugyanakkor, őszintén szólva, teljesen odáig vagyok érte. Hozzá hasonló lánnyal még nem találkoztam. Még ő mondta, hogy egy rugóra jár az agyunk és ez így is van.


Szóval értitek a problémám. Itt ez a lány, akiért odáig vagyok, a közvetlen kollégám, tehát még csak eltávolodni sem tudok tőle.


Az egyik kérdésem, hogy mit tanácsoltok?


A másik pedig, hogy mit gondolhat, mi járhat a lány fejében? Tartalékban vagyok? Friend zone? Vagy semmi nincs ebben, ez kollégák közt normális? Csak én akarok valamit belelátni?



2020. szept. 4. 22:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Egót növel veled, mert nem kapja neg otthon. Szerintem ne kockáztasd a munkahelyed.
2020. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hát így bármi lehet. Ki kell ugrasztani a nyulat a bokorból.Ha sztorizgatások stb megy vele, akkor valami olyasmit szólj el hétfőn, hogy lehet randid lesz hétvégén, vagy ilyesmi. A hét folyamán a reakciókból kiderülhet, hogy zavarja-e. Esetleg tényleg hívj el randira valami random nőt, és akkor még kamuzni se kell :)
2020. szept. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer neked elveid vannak, tán nem kéne hülyíteni a csajt. Ha meg nincsenek, egy balfax vagy, hogy nem mered tovább vinni...
2020. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tényleg csak az önbizalmát növeled.
2020. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Esetleg női vélemény is? Volt valakivel hasonló sztori? Feltételezem az eddigi válaszolók férfiak.

2020. szept. 4. 22:37
 6/19 anonim ***** válasza:
A 4. Vagyok, én 31 éves nő vagyok.
2020. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Sorry. 😂

Bocsánat, továbbra is várom a válaszokat.

2020. szept. 4. 22:47
 8/19 anonim ***** válasza:

No para.


Egyébként ez rengeteg nő szokása. Imádják ha a társadalom tagjai elismerően néznek rájuk, mert akkor tudatosul, hogy vonzóak, így a párjuk szemében is azok.


Ha gondolod feszítsd a húrt. Ha igazam van, kellemetlenül fogja érezni magát, mert átléptél egy határt.

2020. szept. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Most, hogy ezt leírod, szinte biztos, hogy kellemetlenül érezné magát, ha túlmennék egy határon. Majdnem biztos vagyok benne, hogy nem hagyná ott a mostani párját senkiért, értem sem. Hűséges típus.

Nem tudom milyen viszonyban vannak, nem beszél róla sokat, nem is kérdezem. Egy-egy elejtett mondatból tudom, hogy azért vannak kisebb konfliktusok. Ha elhagyná a párját, vicces, de szinte csalódnék benne. Persze örülnék is neki.

Egyébként az a fajta lány, akire minden férfi, szinte az összes kollégám azt mondja, hogy ez igen! Jól is net ki, mindemellett okos, visszafogott és a klasszikus értelemben véve nőies.

2020. szept. 4. 23:07
 10/19 A kérdező kommentje:
* jól is néz ki
2020. szept. 4. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!