Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jelenthet bármit, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet bármit, vagy csak jobb híján elvisel? (flört, kolléganő)

Figyelt kérdés

Közvetlen kollégák vagyunk, de külön irodában.

Sokszor megyünk át egymáshoz munkaügyben, de a legtöbbször munka helyett sztorizgatásba, nevetgélésbe torkollik a dolog. Próbálok vele flörtölni, szurkálódni egy picit. Vannak kisebb érintések is (pl. az egeret mindig úgy veszem át tőle, hogy hozzáérek a kezéhez, vagy megsimogatom a haját, libabőrös volt és végigsimítottam a karját, stb.) Ezeket jól reagálja le, soha nem húzódik el, a poénokat/szurkálódást is érti, nevet, vagy mosolyog. Sokat mosolygunk, nézünk egymás szemébe, jókat beszélgetünk. Annyi, hogy a flörtölős, érintkezős részét szinte soha nem kezdeményezi, talán egyszer-kétszer fordult elő, de ha én csinálom, egyáltalán nincs ellenére, legalábbis nem adja jelét. Most már szünetekben is sokszor vagyunk együtt, legutóbb kaját is hozott nekem.


Van egy apró kis bökkenő, azon túl, hogy kollégák vagyunk, van barátja.


Tisztában vagyok vele, hogy ez nem szép dolog, nem is merek jobban nyomulni. Egyrészt tisztességtelen volna a barátja miatt, másrészt egy pofáraesés után elég gáz volna együtt dolgozni vele.

Ugyanakkor, őszintén szólva, teljesen odáig vagyok érte. Hozzá hasonló lánnyal még nem találkoztam. Még ő mondta, hogy egy rugóra jár az agyunk és ez így is van.


Szóval értitek a problémám. Itt ez a lány, akiért odáig vagyok, a közvetlen kollégám, tehát még csak eltávolodni sem tudok tőle.


Az egyik kérdésem, hogy mit tanácsoltok?


A másik pedig, hogy mit gondolhat, mi járhat a lány fejében? Tartalékban vagyok? Friend zone? Vagy semmi nincs ebben, ez kollégák közt normális? Csak én akarok valamit belelátni?



2020. szept. 4. 22:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Akkor állj tovább :)

Persze jó lenne egy ilyen nő, de hidd el, nagyon sok ilyen van :)


A férjem szerint én is ilyen voltam :D borzasztó szerencsésnek érzi magát, mert szerinte ritkaság, de én nagyon sok ilyen lányt ismerek. Ha te is őt szúrtad ki, akkor máshol is fogsz találni ilyet!

Sok sikert :)

2020. szept. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, talán így volna a legjobb, de mivel minden nap látom és beszélek vele, méghozzá sokat, nem lesz egyszerű kivitelezni. Az érzések pedig nem tűnnek csak úgy el. Talán ha figyelmen kívül hagynám. De az meg a munka rovására menne és van egy gyanúm, hogy elkezdene teperni. 😆


Egyébként miért csak voltál? Már nem vagy ilyen?

2020. szept. 4. 23:15
 13/19 anonim ***** válasza:

Ja, hát már házas vagyok, gondolom még most is főnyereménynek tart, nem mondta hogy nem :D


Viszont akkor egyedülálló nő voltam, aki minden nyomulást elhárított az övén kívül. :)

Azóta tudja, hogy győzött :)


Egyébként ha ilyen nehéz elválni tőle, akkor lépd át a határt. Konkrétumokkal könnyebben tovább lépsz. Így csak lefoglalod magad és nem látod meg esetlegesen azt a nőt, aki egyedülálló és megfelel a fent említetteknek :)

2020. szept. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Kicsit megijesztettél. Örülök, ha nem változtál, maradj mindig ilyen. 🙂

Annak a bizonyos határnak az átlépése nem olyan egyszerű, elvégre kollégák vagyunk. Hogy tudnám megoldani anélkül, hogy teljesen beégetném magam? Nem akarok nagyon pofára esni, mert ezután is el kell viselnem őt.

Valami tipp, trükk esetleg? 😅

2020. szept. 4. 23:51
 15/19 anonim ***** válasza:

Valami ótvar pofátlan bók, aminek csak késleltetve röhögsz a végén. Vagy pajzán viccek.


Ha leesik neki, hogy mit akarsz, szarul fogja magát érezni és ez látható lesz.


Viszont nem veri a képedbe, mert benne van, hogy talán csak vicc. Aztán zökkenj normál kerékvágásba.

2020. szept. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy hagyjad, van ilyen nő ezeregy. Menj el egy könyvklubba vagy valami. A munkahely az legyen munkahely, első voltam.
2020. szept. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom hagyni, minden nap látom, kénytelen vagyok vele együtt dolgozni. Áthelyezés sem jöhet szóba, nincs rá lehetőség és egyébként is szeretem a pozíciómat.


Amit leírtam belső tulajdonságokat, valóban vannak ilyenek, 10-ből 1 vagy 2 nő ilyen. Viszont ez a lány tényleg különösen jól össze van rakva, kevés ilyenről tudok, rajta kívül egyet sem ismerek közelről. Szóval nem olyan könnyű ilyet találni.


Azt hiszem megpróbálom ezt a falig elmenős taktikát, aztán lesz, ami lesz. Jóra igazából nem számítok, de talán véget vet a kínjaimnak.

2020. szept. 5. 09:59
 18/19 anonim ***** válasza:
Te nagyon gyenge ember vagy...
2020. szept. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Szia kedves utolsó, azt elfelejtettem leírni, hogy amúgy biszexuális vagyok. Úgy tűnik, hogy eléggé egy hullámhosszon vagyunk, úgyhogy ha gondolod írj privátot, még lehet valami köztünk. Puszika!
2020. szept. 5. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!