Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem száll le rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem száll le rólam?

Figyelt kérdés
Megmondta, hogy nem akar velem kapcsolatot, én meg kidobtam az életemből, mert csak vesztegeti az időmet és ezt meg is beszéltem vele! Tisztában van azzal, hogy nem közömbös nekem. Mégis jön, keres, találkozni akar.
2020. szept. 5. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ha tisztában van vele, hogy vonzónak tartod, akkor számára a veled való minden találkozás az ő vonzerejének a bizonyítéka. Nagyon jóleső érzés ám, ha valaki vonzerőt vált ki másvalakiben. Ezért az élményért már önmagában megéri neki veled találkozgatni. Önző dolog is persze egy kicsit, hiszen közben téged is kínoz, de hát ilyenek az emberek.
2020. szept. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért,mert növeli vele a magabiztosságát,és imponál neki,ha látja rajtad,hogy tetszik neked.Önfényezés a te idődön.Semmit se ad,csak a saját egóját növelteti veled ingyen,a te rovásodra!

Igazad van.Csak az idődet veszi el.

Küld el a francba!

2020. szept. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz, hogy azt írjuk, hogy mégis kellesz neki, csak fél? Nagyon jól tudod, hogy csak fix egónövelő vagy, mert bármikor ugranál neki úgyis. Akkor?
2020. szept. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább veled van a baj, úgy mutatod, mintha szerelmes vagy belé
2020. szept. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!