Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi egyedülálló anya mostanság?

Figyelt kérdés
2-3 éves a gyerek, de már külön vannak az apától. Lányom most ment oviba, fele gyereknek a csoportjában már nincsennek együtt a szülei.

#Egyedülálló, anya, párkapcsolat, szülők,
2020. szept. 5. 22:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
40%
Mert nem tudnak választani. Benne maradnak a házassági meg a gyerekig egy szar kapcsolatban ahol talán nem is ismerik egymást csak azért hogy legyen valaki. Beérik a másikkal. Aztán mikor megszületik a gyerek az egy elég nagy feszültség forrás és rajonnek hogy hoppá ezt mégsem lehet bírni.
2020. szept. 6. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
A gyerek olyan, mint a jogsi. Manapság számtalan alkalmatlan embernek van.
2020. szept. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
72%
Én is ebben a helyzetben vagyok, bár már 13 éve, hogy elváltam. Egyértelműen hülye voltam, amikor hittem a csodában, hogy a Casanova volt férjem majd megváltozik. Rossz döntés volt hozzámenni, a válás viszont jó döntés volt, főleg, hogy apának is csapnivaló. A rózsaszín köd, a mesékben való hit elhomályosítja az ember józan ítélőképességét. A kockáztatás nem mindig jön be, sőt inkább nem. Nincs olyan, hogy felnőtt ember megvàltozik jó irányba, inkább rosszabb lesz. Esetleg ideig-óráig, de a valódi bőréből senki nem tud kibújni végleg. Én megtanultam a leckét, sokan viszont nem képesek rá.
2020. szept. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%

A férfiak se szentek.

Egy része azt hiszi, hogy szülés után, mikor a nő nem dolgozik, azt ehet vele, amit akar, mert tőle függ. Lásd 5. hozzászóló. Amint a nő visszament dolgozni, és kap pénzt, már dobbant is.

A másik fele azért szekálja, mert nem dolgozik, és neki kell eltartania. Szerinte. Közben kötekedik, mert csak otthon ül, mégse csillivilli minden.

Egy része eleve undorodik az anyaságtól. A saját feleségét se tudja elfogadni csíkosan, puhább cicikkel, két kiló plusszal. Nem hogy többel.

Sok esetben meg csak félrekúr.

Ezért IS van sok egyedülálló anya.

2020. szept. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%

Már egy 1000 éves téma ez:

A '90-es években elkezdődött a munkanélküliség, a csonka család, a válások, így az akkori gyerekek egy negatív mintában nőttek fel. Erre jött a társadalmi változások, ami azt súgta, hogy ami xar, azt dobd el. A ami emberek idegrendszere sokkal gyengébb, mint régen volt, mert ma hiába van számtalan life coach, mediátor, pszichológus, stb., az emberek így sem tudnak/akarnak egymással normálisan foglalkozni, így inkább megy a szakítás, és marad a csonka család.


A gyerek, a családvállalás nem kötelező, mégis tök úgy kezeli a társadalmunk, mintha az lenne. Na meg ez a nagy keresztény, szent hozzáállás...

Nem tök ellentétes?????

2020. szept. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
46%
Mert nem védekeztek megfelelően.
2020. szept. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
57%
Azért, mert ma már tudnak változtatni az életükön. Ne gondold, hogy az 1800-as években minden házasság boldog volt! Csupán nem lehetett kilépni belőle.
2020. szept. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
42%
15: Pontosan. Kedvencem, mikor esküvőn a szent atya előtt eljátsszák a szülők a szentet, közben meg tudtam, hogy az egyik félnél már réges-rég elváltak, csak ott viselkedtek egymással. A másiknál meg nem váltak el papíron, de a férj évekkel ezelőtt se szó se beszéd elköltözött a feleségtől, mert az idegileg teljesen kikészítette. Ott még a férj is alig bírta megállni, hogy ne szóljon be a nejének 1-2 sértőt. Saját fülemmel hallottam.
2020. szept. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
52%
Egy gyerek nem akadály, szólt a régi társkeresős jelige... ;)
2020. szept. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!