Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy a baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a baráti társaságom nagy része még 28-29 évesen is szűz?

Figyelt kérdés
28/F vagyok, én már 15 éves koromban elvesztettem, viszont sok haveromnak még nem is volt barátnője. Miért lehet ez? Mindezt úgy, hogy sosem csajoztam igazán én sem, összesen volt 3 komoly kapcsolatom. Velük van a baj, vagy ma már nehezebb közel kerülni a lányokhoz?
2020. szept. 7. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Én 24 évesen vesztettem el, lényegében azért akkor, mert addig nem voltam prezentálható formában a másik nem felé. Azóta már nem jelent gondot, viszont ez csak én vagyok. Mindenkinek más rá a kifogás valószínűleg.
2020. szept. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%

Nem bántásból, de ilyen szempontból (nőzés, szociális élet) lúzerebb baráti társaságba tartozol. Lehet ott épp te vagy a menő, akire felnéznek a többiek, vagy titokban irigykednek rá, de a barátaiddal jó néhány probléma lehet, amikről ők vagy tudnak vagy nem, ami miatt sikertelenek a nőknél.


"Velük van a baj, vagy ma már nehezebb közel kerülni a lányokhoz?"

Mindkettőben van igazság. Manapság már tényleg nehezebb ismerkedni, viszont a barátaid is javíthatnának saját magukon.

2020. szept. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Madarat tolláról...
2020. szept. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Számomra inkább beteges.
2020. szept. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nem szokványos, maximum ha római papok között mozogsz.
2020. szept. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
(amúgy én is 27 évesen veszítettem el, de egyáltalán nem ez a tipikus a haveri körömben)
2020. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet melegek? Aggódnom kéne?
2020. szept. 7. 12:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Normális vagy sem, ez van...nem értem, miért baj ez :D. Csak így alakult nekik. Szerintem túl van lihegve ez a szüzesség dolog.
2020. szept. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7. Mi van? Most nem a legjobb barátaidról beszélsz, akiket már 10-15 éve ismersz? Azért ennyire ismerhetnéd őket.
2020. szept. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!