Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ennyire nehéz kialakítan...

Miért ennyire nehéz kialakítani egy normális baráti társaságot?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok.Persze vannak barátaim de azok inkább csak ilyen felszínes,sulis barátságok amiknek semmi jövőjük.Kicsit nehéz nekem hiszem mind a két bátyámnak 16 évesen már kiforrott,összeszokott társasága volt én meg egész őszi szünetben itthon punnyadtam.Ötletem sincs merre kezdjek ismerkedni.Valami olyasmi társaság kéne akikkel be lehet ülni valami pubba meg ilyenek de ne az egész a piáról szóljon.Mit javasoltok hol kezdjek el ismerkedni?
2016. nov. 4. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Együttérzek.Nekem is új barátok kellenének.Bár én 26 vagyok.

Mindenképp suliban lenne érdemes.

Merre laksz?

2016. nov. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szeged környékén
2016. nov. 4. 14:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek, hogy nehéz és nem értem a dolgok miértjét. Én is örülnék Egy baráti társaságnak, ha összejön mindenképp megírom, hogy hogyan sikerült. Kitartást neked is és AZ elsönek is!l17
2016. nov. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy ha már így magányosak beszélgetnek akkor ti hogy csinálnátok ha pl meglátnátok valahol egy olyan programot amire el szeretnétek menni?Elmennétek egyedül vagy valakit magatokkal rángatnátok? Mert nekem nics olyan ember akit elhíhatnék és egyedül kicsit furcsa lenne.Vagy nem?
2016. nov. 4. 14:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el valamit sportolni, de tényleg olyan sportágat válassz, ami tetszik, nem csak a társaság miatt jársz a helyre. Biztos hogy lesz egy pár edzőtársad, akivel jóban lesztek, de ha nem kötődnek akkora nagy barátságok, legalább nem unatkozol és jót teszel az egészségednek.Egyébként nekem is hasonló problémám van, van egy legeslegjobb barátnőm, akit nagyon régóta ismerek, csak inkább mostmár a pasikkal foglalkozik vagy dolgozik:( Szóval mostanában inkább uncsitesóméknál lógok, ha van időm néha.
2016. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!