Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Domináns nőre vágyók.Olvastam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns nőre vágyók.Olvastam olyant hogy a házasságban minden nő azzá válik.Akkor én keressek olyan nőt ki férjhez aka menni?

Figyelt kérdés
2020. szept. 7. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Te, ó, Muhhamad, hirdesd az igét, mit Allah parancsolt. Hirdetesd nekik, van ezen az oldalon sok megátalkodott.


Menj, mert a tüzes pokolban végzed.

2020. szept. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
azért leszünk dominánsak, mert a férjünk lusta és nem éret semmihez, így végül mindig nekünk kell megoldani mindent, na meg nézz megy egy gyerektelent, milyen kedves, halk a hangja. na ez szülés után megváltozik, mert rá kell kiabálni a gyerekre hogy "állj már meg, tedd már le", szóval a legcsendesebb nőnek is ki kell ereszteni e hangját. Mindezek együtt eredményezik hogy igen, a nők magabiztosabbak, intézkedőbbek, határozottabbak lesznek a házasség alatt, de ez nem az a fajta dominancia amire te vágysz. Fiatal 15-20 éves tinikkel kell próbálkoznod, olyannal,aki nem jó családból származik, hanem zűrös, iszik, cigizik, bulizik, akinek amúgy nem jössz be, de van rajtad vm menő, pl. pénz, ha azt akarod hogy járjanak is veled, de közben alázzanak, beszóljanak, pofát vágjanak és irányítgassanak...
2020. szept. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem olyat szeretnék aki az életben nyaggat és parancsolgat, hanem olyan nőt aki a szexben domináns.
2020. szept. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

2-es butaságot ír. Az én feleségem sosem kiabált a gyerekekkel. Velem sem.

30 év alatt kb 5-6 alkalommal vitatkoztunk. Mindent meg lehet beszélni kultúráltan.

2020. szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
hát én iylen vagyok, de elárulom neked, hogy a domináns nő is domináns férfit akar, nem oylat, aki fekszik az ágyban és a nő csinál mindent. Ez inkább amolyan harc, azé a hatalom, aki megszerzi. Egy döglött lóval sem jó küzdeni, tehát ha domináns nőt akarsz, kell egy férfias ellenállás, nem pedig várni, hogy a nó majd kiszolálja magát. Ez szimpla lustaság.
2020. szept. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat pedig en dominans nok mellett mindig nyulbelakat lattam. Nem dominansat, mert utik egymast. Sajat tapasztalat.
2020. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, ha benne lennel egy ilyen kapcsolatban annyira kedvedre valo lenne. A dominancia sokszor atfordul uralkodasba, nem mindenki birja ki, h ne menjen at zsarnokba, akar a ferfiak is. Persze vannak pozitiv peldak is ahol a no iranyitott mindent de megorizte noiesseget es nem elt vissza a hatalmaval. Igy elkepzeles szintjen biztos jol hangzik. Azoknal ahol lattam, a no nyiltan fiatal szeretot tartott a pasi mellett, masok elott lehulyezte, ugy viselkedett vele mint egy rakas szarral. A masik helyen a no folyamatosan a ferje mellett kezdett ki masokkal, csicskaztatta, a fej csendes alkoholista volt. Hat nem tudom, szerintem nekik sem tetszett a helyzet de lelepni mar nem volt erejuk.
2020. szept. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!