Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretni valakit aki külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretni valakit aki külsőre nem tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy nálam tizen évvel idősebb szomszéd férfi aki iszonyúan kedves, és a maga módján vonzó mert mindig odacsalja a szemem ha kint bütyköl valamit a kertben.

1 éve vagyunk szomszédok, nemrég költözött ide, első naptól kezdve figyeltük egymást de az utóbbi időben alakult ez ki hogy ennyire érdekel engem.

Konkrétan nem az esetem mert pocakos, szakállas. De viszont Beszélgetünk már egy ideje interneten és eléggé kötődöm hozzá, szeretek vele beszélni nagyon, ha valamin összekapunk akkor teljesen elvan rontva a napom, szinte egy világháború van bennem olyankor. Ha nagyon összeveszünk képes vagyok végigsirni az éjszakát. Ha làtom hogy telefont nyomkod és nekem nem válaszol vissza mint egy hisztis bedurcázok.

Szüleimmel élek, ők első perctől kezdve nem szimpatizálnak a vele, ami nekem elég rossz mert így mindig kifogásokat kell keressek ha elhív randizni hogy miért is nem megyek. Ha kint akarnánk beszélgetni szüleim egyből kint teremnek és így abba marad mert nekik túl gyanús ahogy viselkedik, biztos fel akar szedni,de én nem merek róla beszélni mert lelennék támadva hogy ezt hogy gondolom hogy ennyivel idősebb férfivel beszélek.

Kicsit össze vagyok zavarodva , lehet hogy csak a figyelem amit kapok tőle az vonz?

Én 23 , ő 37


2020. szept. 9. 13:58
1 2 3
 1/23 Ramos ökle ***** válasza:
100%
Szeretethiányos vagy. Emellett simán azt gondoltam, hogy a végén valami 16 vagy akárhány évesnek írod majd magad. Ezzel kellene inkább kezdeni valamit.
2020. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Simén lehetne.
2020. szept. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
13 éves felnőtt ember vagy. A szüleidnek nem lenne beleszólása abba, hogy kivel beszélgetsz és kivel mész randira. Ülj le velük és beszéld meg, hogy mit érzel a szomszéd iránt és a szomszéddal is beszélj, hogy mennyire gondolja komolyan a szándékait.
2020. szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Igen csak a szüleim kicsit más felfogásúak és mindig azzal jönnek hogy amíg ott lakok addig az van amit ők mondanak
2020. szept. 9. 15:10
 5/23 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Bocsánat, 23-at akartam írni.


Mindenképp próbálj meg beszélni velük később lehet, rosszabb lesz ha így folytatódik.

2020. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Egy fontos dolgot kihagytam. Valószinűleg őket az is zavarja hogy elvált és van 2 gyereke, ami belegondolva kicsit nehezít a helyzetemen..
2020. szept. 9. 15:20
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék szeretni olyan srácot, akivel nincs meg a kémia. Ha meg nem az esetem, de a személyisége megfog, akkor igen, de ha abszolút nem jön be külsőleg, akkor max mint barátot tudnám szeretni. De egyébként légy kicsit határozottabb, gondolom ha szeretnél tőle bármit is, akkor hol érdekelne téged, hogy nem szimpatizálnak vele a szüleid, szóval utolsó kérdésedre a válasz is igen.
2020. szept. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
60%
Párkapcsolataim 2/3ánál nem tetszettek külsőre a partnereim.
2020. szept. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%
Engem inkàbb a 2 gyerek zavarna. Tapasztalat.
2020. szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én is a szomszédomba voltam szerelmes...

Mióta elköltöztem sokkal jobb lett.

Neki is 2 gyereke van.

2020. szept. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!