Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nekem nagyon rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nekem nagyon rosszul esett. Meg is sértődtem. Szerintetek kinek van igaza? Kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés

Na szóval 5napja vagyunk még együtt a barátommal, aki már szeret engem elvileg.Na és ma mondta msnen hogy tegnap találkozott a haverjaival, és mondták neki hogy láttuk a csajodat, mondja a barátom hogy nem hiszi mert most vittem haza,a haverok nem rám gondoltak hanem egy másik csajra,akinek tetszik a barátom.Na és a barátom ezt mondta nekem msnen.Nekem meg annyira rosszul esett, hogy össze is vesztünk, vagyis inkább én vele.Miért nekem kell ezt mondania,újságolnia ő azt mondta hogy csak azért mondta mert arra akart kilyukadni hogy mondta nekik hogy neki nem kell senki más csak én.Nem tudom viszont hogy higyjek-e neki, állandóan a miatt a csaj miatt van a veszekedés.Mikor még nem jártunk akkor is.Mert én elég nehezen jöttem vele, össze és mondta hogy ha én nem járok vele, akkor összejön azzal a lánnyal hogy engem elfelejtsen.Nagyon féltékeny vagyok erre a nőre.

Mit tegyek most?Mit gondolnátok?


2010. aug. 6. 12:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

hát nem jósolok sok időt nektek együtt ha nem változtatsz

tudod mennyi szép csaj van még aviláon?és barátod is ismer tuti párat

nem iktathatod ki őket az életéből!! meg vmiért mégis csak veled van

ugyh változtass, mert ez gyerekes hiszi!!!

22Llány voltam

2010. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A fiúnak van igaza, mindenképpen.

Igen, kérj bocsánatot, amilyen hamar csak tudsz. Örülj, hogy elmondta.

2010. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Már megtörtént, és lehet hogy én fujtam fel, de azt hittem azért mondja, hogy engem idegesítsen, hogy jut neki més nő is.Amit írta az egyik válaszoló is.
2010. aug. 6. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!