Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdnék a kolléga nővel de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikokovacs999 kérdése:

Lefeküdnék a kolléga nővel de tartok tőle kiderül. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen van egy kollégám aki nagyon kedves velem amióta oda mentem. Sokat segített és érdeklődött is felőlem. Szinte minden nap beszélgettünk (mai napig). Elmondta azt is hogy a férjével régen nincs köztük semmi. Sokszor volt a beszélgetés központi témája a szex. Egyik alkalommal amikor többet ivott elmondta, hogy szerelmes belém. Foglalkoztat azóta a gondolat hogy milyen lehetne vele a szex bár van köztünk egy kis korkülönbség (én 30 ő 42). Egyre jobban ez a gondolat kering a fejemben. Hogy kellene rávenni a szexre, vagy rávezetni hogy kipróbalhatnánk?
2020. szept. 10. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Gondold át jól.
2020. szept. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerelmes beléd, akkor ne feküdj le vele. Ő kapcsolatot akar, te meg szexet. Megjárod, ha belemész.
2020. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Igen, fennáll a veszély, hogy ő kapcsolatot szeretne, de te meg nem. Csalódni fog, és ott tesz keresztbe neked a munkahelyeden, ahol csak szeretne.


Vagy, tisztázol mindent az elején, és akkor még megtud maradni a jó viszony. Tehát, hogy te nyitott vagy a szexre, de kapcsolatra most nem. Ez így egyenes és őszinte.


De csak óvatosan , mert táborban volt már dolgom hasonló nővel, hasonló korkülönbséggel. Én 25 körül, ő 40 valamennyi, és volt egy kis petting, de előtte kikötöttem, hogy nekem ennél több nem, ha ezt ő elfogadja, akkor mehet. Persze, hogy elfogadta. Majd másnap, amikor beszélgettem egy másik nővel tök általános dolgokról, mosolygott egyet ráadásul a semmire, erre a pettingelős nő félrehívott, és elhordott minden ganénak. Mondtam neki, hogy megállapodtunk valamiben tegnap este.


Úgy hogy vékony jég a megállapodás is.

2020. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Én felettem itt egyszer egy hasonló kérdést azzal a különbséggel hogy én vagyok a történetben a nő és mindketten szinglik vagyunk, de ugyanúgy dillemaztam a kolléga viszony miatt. El lettem hordva oldalakon keresztül minden rbancnak. Érdekes hogy erre neked nem jött annyi mocskolodo válasz.
2020. szept. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele mit szeretnél. A férjével már nincsenek együtt, szóval szinglinek számít.
2020. szept. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beni, Te vagy az? :)
2020. szept. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!