Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek ezzel az érzésse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek ezzel az érzéssel? Hogy nyomhatnám el magamban?

Figyelt kérdés
Augusztus elején kezdett a munkahelyemen egy új kolléga (nincs összefüggés az ő munkaköre és az enyém között, több mint 1500 fős cég), akivel az elejétől kezdve szimpatizálunk egymással. Egy épületen belül dolgozunk. Mindketten egyedülállóak vagyunk több, mint 1 éve és egy korosztálytályba tartozunk, viszont most jön a "DE".... Kezdem úgy érezni, hogy kezdek nagyon nem közömbös/baráti lenni irányába, viszont ő mindenkivel olyan barátian kedves, mint velem, tehát ez az érzés valószínűleg csak nálam kezd átfordulni mássá. Mit tehetnék azért, hogy én is pusztán "csak" barátságot érezzek és ne képzeljek a viselkedésébe olyan dolgot, ami nincs is? 38N

2020. aug. 14. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten egyedülállók vagytok akkor tudakold ki ő miért az. Talán neki ez így jó és nem akar kapcsolatot.
2020. aug. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

1, Változtass a stílusodon, légy határozott, távolságtartóbb vele;

2, Lehet, hogy érdemes lenne elmenni vele kajaszünetben együtt enni, vagy kávézni, elmondani neki, hgy te mit érzel, és akkor tisztább lenne mindenkinek a kép. Egy próbát megér, mint azon agyalni, hogy "Meg sem próbáltam"...

2020. aug. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es, akárhányszor valami ilyesmi kerül szóba bárki által, terel, nem szeretne róla beszélni. Nem bízik ennyire, okát nem mondja.


Kedves 2-es, mivel beosztott ebédidőnk van, többed magunkkal 99%-ban együtt megyünk enni és egy asztaltársaságnál ülünk 1 hete.(Valószínűleg ezért jöttek az érzéseim, mert sokat beszélünk ott.) Nemigazán beszélnék neki az érzéseimről, mert hülyének nézne és ciki lenne bevallani, mivel szerintem nem kölcsönös és nem szeretném, hogy a fél cég rajtam röhögjön. Főleg, hogy utána nem mennék vele enni és mindenki elkezdene kombinálni, hogy mi történhetett.


Azt a tanácsot viszont akkor megfogadom, hogy távolságtartóbb leszek vele szemben jövőhéttől, a határozottságommal viszont eddig nem volt probléma csak vele szemben.


Mindkettőtök válaszát köszönöm.

2020. aug. 15. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Sok sikert a társkeresésben!
2020. aug. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben úgy néz ki, hogy pár napja (vasárnap) összejött egy másik kolléganővel, ami ma hidegzuhanyként ért, viszont így el tudtam engedni az iránta fellángoló érzéseimet.
2020. aug. 19. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!