Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neten beszélgetsz egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten beszélgetsz egy sráccal, semmi komoly csak jól elvagytok, majd pár nap után a pasi felszívódik. Te írsz még neki de semmit nem reagál. Mért esik olyan nehezükre a pasiknak 2 mondatban megírni h ezért meg azért, de kopjak le?

Figyelt kérdés
2020. szept. 10. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
a nőknél ez sokkal gyakoribb
2020. szept. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Add fel, soha nem fogjuk megtudni...
2020. szept. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert a hallgatas a valasz. Mindig. Ketseget kizaroan.
2020. szept. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez ffinél, nőnél egyformán előfordul. Sajnos rengeteg ilyen eltűnős pasiba futottam már bele
2020. szept. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Vicces, amikor az egyik nemre jellemzőbb dolgot ráhúzza 1-1 kérdező a másik nemre...

Kérdezd meg a barátnőid. A nagy számok törvénye alapján te vagy a barátnőid már csináltak ilyet.

2020. szept. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert egyszerűbb lapítani és elkerülni a konfliktust, mint kimondani az igazságot. (Ezt nem egyszer tapasztaltam meg más emberektől.)
2020. szept. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nő vagyok. Én még soha nem csináltam ilyet, velem már eljátszotta 2-3 pasi. Itt is, többek között. Pedig kommunikatív vagyok és kedves. No de sebaj, ez őket minősíti. Vicces, hogy ezt itt a gyakorin a nőkre akarják ráhúzni. Persze, tényleg nem től független, de régen emlékszem a férfi verziója ennek az volt, hogy "majd hívlak" és ez sosem történt meg. Mennyi filmben szerepel a jelenet, a nő vár a telefon mellett (igen, régi szép idők, vezetékes telefon) a pasi meg eltűnt örökre. És a nők ilyenkor mindig szenvedtek: miért nem keres?

Azért mert a férfiak is ilyenek. Semmi másért.

2020. szept. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Itt a nőknél nagyon gyakori ez a K.O. adása. Rendszerint azért van, mert a másik félnek valami nem tetszik, csak nem meri kimondani, így minden következmény nélkül lelécel.

Tökösségre vall a nő szemszögéből is...

2020. szept. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A neten nőkkel folytatott beszélgetéseim 95%-ában én írtam az utolsó választ. A legritkább esetben fordult elő, hogy megbeszéltük volna, hogy ez ennyi volt...

Mindig szó nélkül tűnnek el az emberek, mert így egyszerűbb.

2020. szept. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért az sem mindegy, hogy ezek az említett felszívódások mennyi idő után történnek. Mert én is csináltam már olyat, hogy írogattunk néhány napja, majd valami miatt nem írtam többször, meg velem is csinálta nem egy férfi. De ezek szerintem nem annyira a bántó kategóriába tartoznak.

Tehát nem mindegy, hogy néhány nap után, vagy több hónapos napi szintű, intenzív beszélgetés után tűnik el valaki. Na, ekkor már én is morcos voltam...

2020. szept. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!