Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált anyukák!ti mikor és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált anyukák!ti mikor és hogyan találtatok gyerekkel újpárt? Hogyan fogadták a gyerekek?

Figyelt kérdés

Szivesen hallgatnék néhány törtènetet, privátban is írhattok.

Sikerült újra szerelmet találnotok? Szakítás után mennyi idővel? A gyerekek hogyan állnsk az új párotokhoz? Milyen a kapcsolat?

És mennyi idő ismerkedés/együttlét után mutattátok be a gyerekeknek?

Terveztek az új párotokk is gyereket?

Várom a történeteket, minden ezzel kapcsolatos érdekel :)



2020. szept. 12. 05:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tizenéve váltam el egy gyerekkel. Nem találtam hosszabbtávú kapcsolatot, és újabb gyereket sem vállaltam. Pár éve abba is hagytam a keresgélést. Idő, energiapocsékolás feleslegesen.
2020. szept. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fél évvel a válás után kezdtem ismerkedni. Nem terveztem, hogy komoly kapcsolatba kezdek. Volt előtte két pár hónapos, kellemes kalandom. Egy éve találkozgattunk, mikor mindketten azt éreztük, hogy ebből komoly kapcsolat is lehet. A gyerekeknek csak ekkor szóltam, hogy van egy férfi, akit kedvelek, és randizunk. Megszerveztük, hogy találkozzanak. Előtte sokat beszélgettem a gyerekekkel, kicsit előkészítettem, hogy kíváncsiak legyenek, és nyitottan fogadják. Jól sikerült.

Aztán párszor csináltunk közös programot, utána átjött, mikor a gyerekek otthon voltak, aztán aludt ott, és pár hónap után vetettük fel a gyerekeknek, hogy mi lenne, ha velünk élne.

Szépen, fokozatosan haladtunk. Tudtuk, hogy van egy-egy pont, amin eldőlhet az egész közös jövőnk, ha a párom és a gyerekeim nem tudják egymást elfogadni.

7 éve vagyunk házasok. 4 éves a közös gyerek. Teljesen átlagos családi életet élünk, a férjem mindhárom gyerekkel ugyanúgy törődik.

2020. szept. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1 éves se volt a lányom, amikor az apjával szetmentünk.

Rá 1 évre lett párom, vele 1 évig működött, ő akart volna gyereket, viszont én többet nem.

Jelenlegi párommal 3 éve vagyunk együtt, most veszünk ingatlant. Neki nincs gyereke és az elejétől tudja, hogy nem akarok én többet. De ő azt mondja és érzem is, hogy a lányom (most 6)sajátjaként tekinti. Lányom is imádja.

N

2020. szept. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg anyit, hogy ebben az esetben már a 2. talinál találkozott a lányommal.
2020. szept. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!