Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem mostanában azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem mostanában azt, hogy akár csomó pénzt is fizetnék egy lánynak, hogy egy kicsit érezzem milyen az, ha szeretnek?

Figyelt kérdés

Tudom ez csak látszólagos lenne és nem is feltétlen kell szex, csak annyira üres vagyok és céltalan, hogy nem tudok ismerkedni. Más is volt már így?


Sokszor arra gondolok, hogy adnék egy ismerős szimpatikus lánynak pénzt, hogy egy kicsit ölelkezzünk.


2020. szept. 12. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeretetre, megértésre vágysz - természetes emberi tulajdonság. Pénzért ezt viszont nem tudod megvenni... Sok minden megvehető pénzért, de a valódi barát, szerelem, igaz emberi érzések sohasem.
2020. szept. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyre több ember van így ezzel. Férfiak és nők egyaránt. Olyanok is, akiknek látszólag jó pasija/csaja van, de a szeretetet és lelki intimitást nem kapják meg tőlük.
2020. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Túlerőltetet, minap mondta egy pasi nekem, hogy nem kell, hogy szeressem csak hagyjam, hogy ő szerethessen. Ez már visszataszító és úgy érezném, hogy csak kihasználom.
2020. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Engem nem zavarna, ha kihasználná egy lány, ha cserébe boldogabb lehet.
2020. szept. 12. 21:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, ha gondolod nekem írhatsz :)
2020. szept. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert férfiként valóban sok pénzt kell fizetnünk egy nőnek, hogy úgy csináljon, mintha szeretne.
2020. szept. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnállak, de rossz úton jársz ezzel a gondolattal.
2020. szept. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!